El Sydney Aquarium Het is een van de grootste aquaria in Australië. Het aquarium toont meer dan 12.00 soorten zeedieren.

Het bevindt zich in Darling Harbour, In het centrum van de stad.

Sydney-aquarium

Het aquarium is verdeeld in 4 zones:

De grote koraalbarrière:

U kunt dieren in het wild in Queensland zien. Het is indrukwekkend om door transparante tunnels te lopen van waaruit je een grote verscheidenheid aan dieren, grote witte haaien en enorme mantaroggen kunt zien. Je ziet ook een staaltje van de prachtige kleuren van het Australische koraal.

open oceaan:

Op deze plek kun je wilde haaien en schildpadden observeren. Hier is de
het typische zeedier van het land, het vogelbekdier.

Sydney Aquarium

De zeehondenopvang:

Op deze plek vangen ze de zeehonden op die verwondingen hebben opgelopen en niet meer terug kunnen naar zee. U zult veel wilde zeehonden in de open lucht kunnen zien.

Murray Darling River-systeem:
Hier zie je de vissen uit de rivieren en meren van Australië. U zult duizenden interessante vissen kunnen zien, de meest typische van het land.

Er zijn ook getrainde dierenshows in het Sydney Aquarium. Orka's staan ​​erom bekend de aandacht van het publiek te trekken.

Sydney Aquarium

De werktijden zijn van maandag tot en met zondag van 9 tot 00 uur. De toegang is 22 euro voor volwassenen en 00 euro voor kinderen.

In de website U kunt informatie over de shows vinden en uw tickets online kopen.