El Warner Park Madrid (voorheen bekend als Warner Bros. Movie World Madrid en Warner Bros. Park Madrid) geopend op 6 april 2002 en onder de slogan ¡Un mundo de cine! biedt ons een themapark vol avontuur, plezier en fantasie.

Het park is opgedeeld in vijf thematische gebieden:

Hollywood Boulevard. Hoofdstraat van het park die ons deel zal laten uitmaken van alle glamour van Hollywood. Hier vinden we typische decoraties van de Verenigde Staten in de jaren 60 en 70, met de nadruk op de replica's van het Chinese theater en de Walk of Fame.

DC Superhelden Wereld. Een gedeelte van het park gewijd aan de superhelden van Warner Brothers. De Metropolis van Superman, de wolkenkrabber van de krant Daily Planet en Gotham City vallen op, gebouwen die kenmerkend zijn voor de avonturen van Batman en Superman.

Filmwereld Studio's. In dit gebied vinden we recreaties van Hollywood-productiestudio's, typische buurten van NY, Beverly Hills en anderen. De recreaties zijn zo realistisch dat verkeersborden, benzinestations, oversteekplaatsen en andere details van de straten van de Verenigde Staten zijn opgenomen.

Oud Westelijk Territorium. Gebied dat bestemd is om populaire westerse films na te maken. Houten gevels en straten in San Antonio, Tucson en El Paso wachten op ons. Dit gebied valt op door zijn behendigheidsspelletjes en paardenkarren.

Tekenfilm Villaje. Ruimte voor de kleintjes thuis, want het is gewijd aan de schattige Looney Tunes. Markeert het hol van Bugs Bunny en het huis van Tweety.

Onder de aanbevolen attracties om met het gezin van te genieten, vinden we:

Batman - The Shadow of the Bat. We kunnen Bruce Wayne's landhuis betreden en samen met Batman vechten tegen kwaadaardige schurken zoals Mr. Freeze en Joker, die een einde willen maken aan de rust van Gotham City.

Ik durf Yogui. We zullen genieten van de sneeuw in Jellystone Park en we zullen met Yogi en Boo Boo naar Polynesië reizen om van de stranden te genieten en ons doel te demonstreren met de waterpistolen.

Stoelen door MR. BEVRIEZEN. In Gotham City is niets wat het lijkt en deze stoelen zullen geen uitzondering zijn. De vliegende stoelen zullen met hoge snelheid draaien en daarmee zullen we ontsnappen aan de aanvallen van Mr. Freeze en zijn freeze shot.

Cataratas wild. In het Wilde Westen kunnen we genieten van een elf meter hoge glijbaan (het is aan te raden om een ​​regenjas aan te hebben) op een route groter dan 220 meter.

Acme Rapids. Waterattractie die meer dan 400 meter lang is en die ons meer dan zes minuten plezier zal bieden. Na een rondleiding door de ACME-fabriek worden we achtervolgd door de verschrikkelijke Tasmaanse duivel en zullen we moeten vluchten met reddingsvlotten die ons door indrukwekkende stroomversnellingen zullen voeren.

Als we souvenirs uit het park willen eten of kopen, hebben we: Cartoon klassieker, winkel waar we souvenirs met Looney Tunes-motieven kunnen kopen; Roadrunner Store Bip Bip, waar we een grote verscheidenheid aan snoep vinden en we de foto van de rit op de roadrunner-achtbaan kunnen verzamelen; Kiosk Cartoon, populair vanwege zijn hotdogs; Koe- en kippenijswinkel, ideaal om ijs te eten in een omgeving die is gewijd aan de tekening met dezelfde naam; Cartoon Cafe, aanbevolen voor lunchpasta's, salades en andere; Y, Porky Pig-diner, een plek die opvalt door zijn hotdogs en hamburgers.

De aanbevolen attracties voor de kleintjes zijn:

De ruimteraketten (Cartoon Village-gebied). Marvin the Martian zal ons met zijn ruimteraketten over de hele wereld brengen en bovendien zullen we zijn planeet kunnen leren kennen.

Gekke auto's (Cartoon Village-gebied). De kleintjes zullen in leuke botsauto's kunnen rijden in de werkplaats van Daffy Duck.

Toppunt
Park (Cartoon Village-gebied). Exclusief spel voor kinderen waar ze van glijbanen kunnen glijden, platforms kunnen beklimmen en delen met andere kinderen. Het dragen van sokken is verplicht.

Tom en Jerry achtbaan. Met meer dan 350 meter reizen brengt de Tom en Jerry Roller Coaster ons naar een maximale snelheid van 36 kilometer en zal ons het gevoel geven dat we een aflevering van deze populaire tekenfilm binnenkrijgen.

De prijs van de tickets varieert naargelang het individuele personen zijn -mensen die meer dan 1.20 centimeter meten- (€ 38,5), Kinderen –Mensen die minder dan 1.20 centimeter (€ 29,5) meten, Senior -Mensen ouder dan 60 jaar- (€ 25,5) en, mensen met een handicap Ze hebben een speciaal tarief van € 19,5. Bovendien zijn er voor grote gezinnen kortingen van 20 procent in de categorieën Individueel en Junior (om toegang te krijgen tot de kortingen moet u de Large Family Card tonen).

El Warner Bros Park in Madrid heeft extra kosten voor: Late binnenkomst (na 16 uur) met gemiddeld € 00, -, Nachttoegang (na 20 uur) met gemiddeld € 00, - en, Warner Nights Tickets (na 22 uur) met een algemene prijs van € 10. Tot 30 december 2010 hebben we toegang tot de actie "2e dag gratis" waar we het park twee opeenvolgende dagen mogen betreden met een enkele toegang (slechts één keer per dag).

Als we onze tickets online kopen, krijgen we € 4 korting op de catalogusprijs. Voor meer informatie kunnen we de Parque Warner-website.

Gelegen aan snelweg M-301 km 15,500, op Warner Bros Park in Madrid we kunnen er komen met de auto, bus of trein. Met de auto hoeven we alleen de borden te volgen die we vinden bij afrit 22 van de A4 (we kunnen er ook komen door de M-30 en M-506 te nemen); met de bus moeten we lijn 412 nemen vanaf «La Veloz» bij het knooppunt Villaverde Bajo; en met de trein kunnen we lijn C3 nemen van Atocha naar Aranjuez en na overstappen op station Pinto uitstappen bij station Parque de Ocio. Als we met eigen vervoer aankomen, moeten we er rekening mee houden dat we een parkeerplaats moeten betalen van € 8, - per auto en € 5, - per motor.

El Warner Bros Park in Madrid wacht ons van maandag tot en met zondag van 10 tot 00 uur (zomer) en van 24.00 tot 10 uur (winter).