Europese burgers zijn wettelijk niet verplicht zich te laten vaccineren, hoewel het wel wordt aanbevolen om zich tegen gele koorts te laten vaccineren. Aan de andere kant moeten buitenlanders uit een Zuid-Amerikaans of Afrikaans land dat als endemisch wordt beschouwd, worden gevaccineerd tegen gele koorts en een certificaat overleggen dat is goedgekeurd door het ministerie van Volksgezondheid van hun land van herkomst dat het genoemde vaccin aantoont. Je hebt alle informatie in: «Tips, documentatie en vereisten om naar Colombia te reizen".

Je hebt alle informatie in: "Tips, documentatie en vereisten om naar Colombia te reizen".