Het Teatro Amazonas, in Manaus, is een prachtig en opvallend 701e eeuws gebouw met in totaal XNUMX zitplaatsen. Tegenwoordig is het niet alleen het operahuis, maar ook de locatie van een filmfestival. Je hebt alle informatie in: «Ranglijst van de 10 belangrijkste steden in Brazilië".

Je hebt alle informatie in: "Ranglijst van de 10 belangrijkste steden in Brazilië".