Het heersende klimaat in Engeland is gematigd oceanisch, met een grote kans op zware regenval op elk moment. De gemiddelde temperatuur in de winter is 2-6 ° C, hoewel het zelden sneeuwt. Gemiddeld regent het tussen de 11 en 15 dagen per maand, dus de kans is groot dat het gaat regenen tijdens je verblijf in La Britse hoofdstad. Hier zijn enkele tips als u Londen in de winter bezoekt.

Artikel Index

Londen bezoeken in de winter

Klimaat en gemiddelde temperatuur

Gelukkig betekent het gematigde zeeklimaat rond het zuiden van Groot-Brittannië dat Londen bereik geen extreme temperaturen, noch in de winter, noch in de zomer. De winters in Londen kunnen echter worden omschreven als koud, met een gemiddelde temperatuur van −4 ° C.

Dat is de laagste gemiddelde temperatuur die in de Britse hoofdstad In het midden van de winter, hoewel moet worden opgemerkt dat er in sommige buitenwijken vorst kan optreden tussen november en maart. Een voorbeeld hiervan is het gebied van Norholt, dat in 2010 in de winter −14 ° C bereikte.

Ook in het centrum van Londen, vooral in het stadsgebied, is er wat bekend staat als microklimaat, dat het beroemde hitte-eilandeffect produceert en daarom de temperatuur van de hoofdstad altijd 5 ° C hoger is dan die van de omliggende steden.

Dit microklimaat, aanwezig in zowel de winter als de zomer, is te wijten aan de ophoping van warmte in het hart van de stad door de aanwezigheid van warmte-absorberende materialen in gebouwen en infrastructuren.

Reizen Wanneer u naar Londen reist, is de waarheid dat het moeilijk is om te voorspellen wat het weer gaat doen. Juist vanwege het bestaande gematigde zeeklimaat, regenval Ze zijn erg relatief en, zoals in de volksmond wordt gezegd, kun je op dezelfde dag de vijf seizoenen van het jaar ervaren.

Dit onzekere klimaat maakt het ook moeilijk om te bepalen wat de heetste, koudste, meest en minst regenachtige maand is ... Er zijn jaren waarin het niet eens sneeuwt, terwijl andere kunnen sneeuwen op een moment dat dicht bij de zonnewende van de lente. Op andere momenten komt het goede weer in april, terwijl het op andere momenten in augustus nog koel is.

Toch kunnen we de volgende algemene conclusies trekken:

  • Warmste maand: juli
  • Koudste maand: januari
  • De meest regenachtige maand: oktober
  • Droogste maand: februari

Samenvattend, als u besluit om Londen of een andere Engelse stad in de winter te bezoeken, moet u weten dat u hoogstwaarschijnlijk regen en zelfs sneeuw zult aantreffen, hoewel dit laatste meteorologische fenomeen minder vaak voorkomt. Aan de andere kant, als u in december reist, kunt u ten volle genieten van de vreugde van de Britse hoofdstad Kerstmis.

De meest geschikte kleding als u in de winter naar Londen reist, is, rekening houdend met deze gegevens, warme kleding, inclusief sjaal, hoed, schoeisel of zelfs waterdichte laarzen, waterdichte kleding en thermisch ondergoed. Om je een idee te geven: de temperatuur van Londen in de winter is meestal ongeveer zes of zeven graden lager dan Madrid.

Winter uren

Tussen december en maart is de gebruikelijke tijd voor Londen om wakker te worden 06:45 uur, terwijl de schemering rond 16:00 uur begint te zien. Tussen oktober en november wordt het iets later donker (rond 18 uur). Dus, uren licht totalen in de winter zijn gemiddeld ongeveer 8 of 9.

Op 30 oktober vindt de tijdwisseling plaats naar de wintertijd, waarbij de klokken een uur terug moeten worden gedraaid naar 2:00 uur 's ochtends. Dit betekent dat het, als het 2:00 uur is, het 1:00 uur wordt en dat je dus een uur minder slaapt.

Deze verandering houdt in dat de middagen korter zullen zijn, en daarom hebben de dagen, zoals we al eerder zeiden, tussen de 8 en 9 uur licht. Het doel hiervan is echter dat u 's ochtends kunt genieten van meer uren licht.

De openingstijden zijn meestal het hele jaar door hetzelfde: maandag t / m zaterdag van 10 uur tot 00 uur, hoewel sommige winkels in het centrum tot 18 uur open zijn en alleen op donderdag tot later open blijven. Met Kerstmis en tijdens Tweede kerstdag (26 december), is er meestal een speciaal schema dat we hieronder beschrijven:

  • Openbaar vervoer: Geen service op 25 december. Minimumfrequenties zijn beschikbaar op 26 december en 1 januari en op 31 december rijdt de metro de hele nacht door, en u kunt er gratis mee reizen.
  • Toeristische bus: de belangrijkste toeristenbussen (Gouden rondleidingen, Originele tour y Big Bus Londen) werken niet op 25 december. Op oudejaarsavond de nachtbus Grote bus biedt geen diensten aan. Daarnaast zijn er op 1 januari meestal omleidingen en routewijzigingen vanwege de nieuwjaarsoptocht.
  • Wisseling van de wacht- Geen wisseling van de wacht bij Buckingham Palace op 25 en 26 december. Gedurende de rest van december vindt het plaats op afwisselende dagen en zijn er veranderingen van dag naar midden van de maand.
  • Boottochten op de Theems: toeristische cruises Theems Clippers ze werken niet op 25 en 26 december.
  • Belangrijkste musea en monumenten: 25 en 26 december zijn gesloten. Sommige sluiten ook op 1 januari, zoals Charles Dickens-museum, Geffrye-museum, Barqueting huis, het British Museum en het Air Force Museum.

Het is vermeldenswaard dat de overgang van zomer- naar wintertijd de neiging heeft om controverses te veroorzaken bij de Noord en Zuid Uit het Verenigd Koninkrijk. De reden voor dit debat is dat in de zuidelijke zone de middagen erg kort zijn; Er kan echter niets worden gedaan, omdat het een noodzakelijke verandering is voor het noordelijke gebied, want als het niet wordt gedaan, zou het erg laat aanbreken.

Wat betreft de tijdwisseling om van wintertijd naar zomertijd te gaan, dit vindt plaats op de ochtend van 27 maart, waarbij de klok een uur vooruit moet worden gezet. De wissel moet om 1 uur 's ochtends plaatsvinden, dat wil zeggen om 1:00 uur is het 2:00 uur.

Winteractiviteiten

Een van de meest interessante activiteiten als je Londen in de winter bezoekt, is schaatsen. De openingstijden van de ijsbanen in Londen met Kerstmis kunnen, zoals gewoonlijk, variëren op 25, 26 en 31 december. De belangrijkste zijn Somerset House, Frostival-London Eye, Natural History Museum, Tower of London en Hampton Court.

Het lijdt echter geen twijfel dat een van de belangrijkste activiteiten van de Londense winter de winter verkoop o Winteruitverkoop, waarmee het gesprek begint Tweede kerstdag, dat wil zeggen op 26 december van elk jaar, en ze duren meestal tot ongeveer half januari.

Een van de belangrijkste voordelen van de verkoop in Londen is dat u daarin talloze aanbiedingen en kortingen kunt vinden, niet alleen op kleding, maar ook op huishoudelijke artikelen, elektronica en vele andere gebieden. Sommige reisbureaus organiseren zelfs aanbiedingen om op deze data naar Londen te reizen.

Hieronder laten we u zien welke de meest bekende winkels zijn als het gaat om het toepassen van interessante kortingen op de dag dat ze met de uitverkoop beginnen:

  • December 26 (Tweede kerstdag): Westfield Stratford City, Harrods, Debenhams, London Designer Outlet, Selfridges, Westfield Londen, House of Fraser.
  • December 27: John Lewis, Fortnum & Manson.

Als je de eerste dagen, vooral op de 26e, naar de uitverkoop in Londen gaat, is ons advies dat je de juiste kleding draagt, vooral met platte en comfortabele schoenen. Het tweede dat u in gedachten moet houden, is dat de prijzen worden weergegeven in pond sterling, dus elk pond dat u uitgeeft, komt neer op ongeveer € 1,20.

U moet weten dat het niet absoluut noodzakelijk is om op de eerste dag alle winkels te bezoeken, dan is het meestal het drukst. In feite worden de beste aanbiedingen meestal gepresenteerd aan half januari, en dat is wanneer winkels echt af willen van wat er over is van het vorige seizoen, dus het is gebruikelijk om last-minute prijzen te verlagen.

Dit artikel is 38 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: