Guadalajara bezoeken

Voorheen genaamd: Wad-al-Hayara wat staat voor "Río de Piedras", tijdens de bezetting door de Arabieren. Dicht bij de Spaanse hoofdstad Madrid, komende van de snelweg N-11, de snelweg Aragón. Op wiens weg we kunnen stoppen om te observeren en een tijdje door de prachtige stad Cuenca te wandelen, of beter bekend in Spanje als de stad van de hangende huizen!

De reis van de reiziger door de stad zal van architectonisch belang zijn om de kerken en het paleis te waarderen, algemeen bekend als het paleis van de leeuwen, de kathedraal van Santa María la Mayor, in Mudejar-stijl, gerenoveerd in het jaar 17 waarin het entree van elegante kolommen met fijne afwerkingen. Bij binnenkomst valt het subtiel versierde hoofdaltaar op.

Het paleis van Don Antonio de Mendoza, de stenen kapel, het paleis van de Infanto dat werd tussengekomen voor de restauratie na de schade geleden door de burgeroorlog, nu omgebouwd tot een museum, waar de fijne afwerkingen en raamdecoraties verbazen. Waar de immense patio opvalt, die past bij de façade, zijn binnen de patio talloze elegante dieren uit steen gehouwen.

Verlaat de mobiele versie