De mooiste steden zijn de steden die opvallen door hun historisch erfgoed en hun verschillende attracties. Als je wilt weten welke de mooiste van Spanje zijn, dan geven we je hier een ranglijst met foto's van de meest indrukwekkende steden van het land, evenals enkele interessante feiten over elke plaats. Nadat u dit artikel hebt gezien, wilt u ze zeker bezoeken. Wat is de mooiste stad van Spanje?

20. Girona

Een van de meest karakteristieke hoekjes van Girona zijn de kleurrijke huizen die langs de rivier de Oñar zijn gebouwd. Evenzo staat het historische centrum bekend als Oude stad.

19. Een Coruna

In Galicië vinden we een van de mooiste kuststeden: A Coruña. Onder de gebouwen die bezoekers het meest verrassen, zijn de kerk van San Jorge en de Collegiale kerk van Santa María del Campo.

18. Gijon

In het noorden van Spanje, met name in Asturië, vinden we Gijón. Gedurende zijn geschiedenis heeft de port Het is een fundamenteel punt geweest voor de economische ontwikkeling van de stad, aangezien er elk jaar meer dan 20 miljoen ton goederen vertrekken.

17. Palma de Mallorca

Niet alles op Mallorca bestaat uit stranden en uitgaansgelegenheden. De hoofdstad, Palma de Mallorca, is een van de mooiste van het land. Bewijs hiervan zijn de kathedraal van Santa María of de Plaza Mayor.

16. Avila

La middeleeuwse muur dat deze stad omringt, maakt dat Avila zich tot een van de mooiste steden van Spanje behoort. Hierbinnen kunt u het Polentinos-paleis bezoeken, dat dateert uit de XNUMXe eeuw.

15. Burgos

Burgos is een gemeente waar tal van gebouwen van de Middeleeuwen, zoals de Arco de Santa María, de kathedraal of het kasteel. De laatste werd gebouwd in de XNUMXe eeuw, hoewel het in de loop der jaren enkele wijzigingen onderging.

14. Santiago de Compostella

Santiago de Compostela is de stad waar de Camino de Santiago eindigt, waar jaarlijks duizenden pelgrims naartoe reizen. De kathedraal is het ontmoetingspunt voor de meeste bezoekers.

13. Cadiz

Een andere stad aan de Spaanse kust die opvalt door zijn schoonheid is Cádiz. Als je van plan bent het te bezoeken, is de beste date tijdens zijn carnaval, dat wordt gevierd tussen februari en maart, en brengt talloze muziekgroepen samen die met een vleugje humor verzen zingen over bijzondere gebeurtenissen.

12. Córdoba

Córdoba is een ander punt in het land waar een groot erfgoed uit verschillende culturen bewaard is gebleven. Van de verschillende constructies zijn enkele van de belangrijkste de moskee en de Romeinse brug.

11. Segovia

El waterleiding die we in Segovia kunnen vinden, is een van de best bewaarde gebouwen van het land. Het werd gebouwd in de 17e eeuw na Christus en werd gebruikt om water te transporteren vanuit de Fuenfría-bron, XNUMX kilometer van de stad.

10. Cuenca

Een van de gebieden die de meeste aandacht trekt in Cuenca is het deel dat aan de rand van een afgrond is gebouwd. Van deze gebouwen zijn de hangende huizen, waarvan de balkons een duizelingwekkend uitzicht hebben, het populairst.

9. Cáceres

Cáceres is een van die Spaanse bestemmingen die ondergewaardeerd worden. Hoewel het niet een van de bekendste is, valt het op door de schoonheid van het historische centrum. Het is ook een verklaarde stad Werelderfgoed.

8. Salamanca

Salamanca is de stad die door duizenden jonge mensen is uitgekozen om daar te studeren. In verband hiermee vinden we hier de oudste universiteit van Spanje, die werd opgericht in 1218.

7. Madrid

De Spaanse hoofdstad is een perfecte bestemming om een ​​weekend door te brengen. De attracties van de stad zijn talrijk, dus het is praktisch onmogelijk om je erin te vervelen. In dit artikel leest u meer over dit gebied: Toeristische gids van Madrid: wat te zien en te doen in de hoofdstad van Spanje.

6. San Sebastian

San Sebastián of, in het Baskisch, Donostia, kon niet worden begrepen zonder de Cantabrische Zee. Aan de oevers hiervan staat de Peine de los Vientos, een set van drie sculpturen die wegen tien ton elk.

5. Valencia

Valencia is een prachtige stad die je dankzij het mediterrane klimaat in de winter kunt bezoeken zonder het koud te hebben. In de zomer worden de temperaturen echter opvallend hoog, al kun je altijd afkoelen op een van de stranden.

4. Sevilla

De schoonheid van Sevilla Het zit niet alleen in zijn gebouwen, maar ook in zijn cultuur en de manier van zijn van zijn inwoners. Een van de meest bekende gebieden vinden we de Plaza de España, aangezien alle provincies (behalve Sevilla) en archipels van Spanje op de muren zijn vertegenwoordigd.

3. Toledo

Toledo valt op als een stad waar ze in het verleden samen woonden drie culturen: de christen, de joodse en de arabier. Dit heeft het tot een hoek vol attracties voor toeristen gemaakt.

2. Barcelona

Als u besluit om te bezoeken BarcelonaU kunt het niet laten om een ​​wandeling door Park Güell te maken, vanwaar u kunt genieten van een prachtig uitzicht over de omgeving. Meer informatie over de stad vind je in het volgende artikel: Toeristische gids van Barcelona.

1. Granada

Deze stad van Andalusië staat wereldwijd bekend om het Alhambra, dat door UNESCO is uitgeroepen tot Werelderfgoed. Dit was een Andalusische Palatijnse stad, dat wil zeggen, het werd gebouwd door de Arabieren.

In Granada kunnen we echter andere opmerkelijke attracties vinden, zoals de kathedraal of de wijk Albaicín. Er zijn veel mensen die denken dat het de stad is mooier uit Spanje

In deze video kun je de schoonheid van enkele van de belangrijkste delen van de stad zien:

Zoals we hebben gezien, zijn de top 3 van de mooiste steden in Spanje Granada, Barcelona en Toledo. Bent u het ermee eens of denkt u dat anderen deze posities verdienen?

Dit artikel is 82 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: