La Gouden Toren van Sevilla het is gelegen op de linkeroever van de rivier Guadalquivir, naast de Plaza de Toros de la Real Maestranza. Twaalfhoekige basis en 36 meter hoog. Het werd gebouwd aan het begin van de XNUMXe eeuw en in de XNUMXe eeuw werd een bovenlichaam met een cirkelvormig plan toegevoegd.

toren van goud

Deze toren, voorbeeld van de Almohad-architectuur, het was een toren Albarrana, maakte deel uit van het verdedigingssysteem. Vanaf de basis zorgden ze voor een ketting die de rivier overstak om de haven af ​​te sluiten.

De toren van goud

Volgens de legende was het bedekt met gouden tegels en van daaruit dankt het zijn naam aan. Een andere versie zegt dat, van de Nieuwe wereld de natuur beladen met goud en andere rijkdommen arriveerde in de haven.

De Gouden Toren van Sevilla

Zijn hele leven heeft hij gediend als pier, verdediging, vuurtoren, gevangenis, kapel. Momenteel, na te zijn gerestaureerd in 1900 en sinds 1944 herbergt het Maritiem Museum afhankelijk van het Ministerie van de Marine. Dit museum bewaart belangrijke grafische documentatie van de nautische geschiedenis van de stad en stelt verschillende scheepsinstrumenten tentoon.

[gemiddelde id = 962]

Openingstijden:
Dinsdag t / m vrijdag van 10 tot 14 uur Zaterdag en zondag van 11 tot 14 uur Maandag gesloten. Vakantie voorafgaand overleg. Augustus gesloten. De prijs van de toegang Het is € 1 en op dinsdag is het gratis.

Dit artikel is 11 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: