Over de hele wereld vinden we prachtige landschappen die iedereen die ze ziet verrassen. Sommige zijn echter indrukwekkender dan andere. In dit artikel vindt u foto's van de mooiste ter wereld: stranden, bergen, bossen, enz. In welk land is het mooiste landschap ter wereld?

25. Boston Public Garden, VS.

Hoewel Boston een grote stad vol wolkenkrabbers is, kunnen we binnen ook ideale natuurlijke ruimtes vinden, zoals de Public Garden, perfect om uit te rusten van lawaai en vervuiling.

24. Blue Lagoon, Port Antonio, Jamaica

De Blue Lagoon in Jamaica dankt zijn naam aan de verrassende kleur van het water, dat afkomstig is van bronnen die ongeveer 60 meter diep zijn. Het is een van de meest romantische delen van het eiland.

23. San Miguel de Allende, Mexico

In San Miguel de Allende, in Guanajuato, vinden we prachtige groene gebieden die de stad een unieke charme geven en een stedelijk landschap dat de moeite waard is om te bewonderen.

22. Bunaken, Indonesië

Een van de aspecten die dit eiland het meest kenmerkt, zijn de koraalriffen die eromheen liggen. Hierin kunnen we een indrukwekkende zeefauna observeren.

21. Mount Deogyusan National Park, Zuid-Korea

Hoewel het Mount Deogyusan National Park op elk moment van het jaar van grote schoonheid is, geeft de sneeuw het in de winter een speciale charme, die wordt vermenigvuldigd dankzij de Koreaanse tempels die we erin kunnen vinden.

20. Taagkloof, Malaga, Spanje

De stad Ronda, in Malaga, ligt in een bijzondere enclave: de rivierkloof van de Taag, die scheiden deze gemeente in tweeën. We vonden echter drie bruggen om van het ene naar het andere deel over te steken.

19. Semuc Champey, Lanquin, Guatemala

Semuc Champey is een uitdrukking van het inheemse dialect kekchi que significa waar de rivier zich in de bergen verbergt. Op deze plek kunt u baden in kristalhelder water, maar ook wandelen in de tropisch woud.

18. Ik Kil, Yucatán, Mexico

In Mexico vinden we verschillende exotische cenotes waarin reizigers gewoonlijk baden. Deze zinkgaten, ook wel bekend als torka's, hebben een karstoorsprong, dat wil zeggen, ze zijn geproduceerd dankzij watererosie.

17. Serengeti Nationaal Park, Tanzania

Het Serengeti National Park is een van de meest populaire in Afrika om op safari te gaan en de dieren van de savanne te ontmoeten. Naast zebra's kun je leeuwen, olifanten, neushoorns enz. Zien.

16. Cliffs of Moher, Munster, Ierland

Ten westen van Ierland liggen de Cliffs of Moher, die 120 meter boven de Stille Oceaan liggen. Ze werden gebruikt om een ​​aantal scènes uit de film op te nemen Harry Potter en de Halfbloed Prins.

15. Zaanse Schans, Zaanstad, Nederland

De Zaanse Schans is een landelijk gebied in Nederland waar traditionele molens bewaard zijn gebleven, waarvan de meeste meer dan 200 jaar oud zijn. Het ligt 20 kilometer van Amsterdam.

14. Pulhapanzak-watervallen, Honduras

De Cataratas van Pulhapanzak hebben een hoogte van 43 meter. Naast zijn prachtige natuurlijke landschappen, valt dit gebied op door de archeologische overblijfselen van een beschaving die mogelijk dateert van vóór die van de Maya's.

13. Canaima Nationaal Park, Venezuela

Binnen het Canaima National Park, verklaard Werelderfgoed Bij UNESCO vinden we verschillende grote watervallen, die unieke natuurlijke landschappen vormen.

12. Cocora Valley, Colombia

In de centrale Cordillera van de Colombiaanse Andes ligt de Cocora-vallei, die deel uitmaakt van het Los Nevados National Natural Park. Een van de meest opvallende aspecten van dit landschap zijn de hoge palmbomen.

11. Zhangjiajie-gebergte, China

In het Zhangjiajie National Forest Park verrassen de zuilvormige bergen, die ontoegankelijk lijken. Bovendien zijn ze omgeven door weelderige bossen.

10. Itsukushima, Japan

Hoewel haar officiële naam Itsukushima is, naar deze hoek van Japan het is ook bekend als Miyajima, wat in het Spaans betekent heiligdom eiland. De zonsondergangen vanaf dit punt van het land zijn ze fantastisch.

9. El Yunque, Puerto Rico

El Yunque National Forest ligt in het oosten van Puerto Rico. De naam, El Yunque, komt van het inheemse woord Yu-ke, dat in het Spaans wordt vertaald door Tierra Blanca.

8. Ometepe, Nicaragua

Ometepe Island ligt niet in zee, maar in het centrum van Lake Cocibolca. Daarin vinden we droomstranden die ons landschappen zo prachtig en ontspannend achterlaten als deze:

7. Kauai, Hawaii

Het eiland Kauai heeft zulke magische landschappen dat het meerdere keren is gekozen om belangrijk uit te voeren opnames, zoals het geval is in de film Jurassic ParkOf 1993.

6. Perito Moreno-gletsjer, Argentinië

De Perito Moreno-gletsjer is een van de bekendste natuurlijke attracties in Argentinië. Dit grote blok ijs heeft een lengte van vijf kilometer en een hoogte van zestig meter.

5. Raiatea, Society Eilanden, Frankrijk

Raiatea bevindt zich in de archipel die bekend staat als Society eilanden. Hoewel het de hele dag door een geweldige plek is, is de schemering een van de meest bijzondere momenten.

4. Isla Mujeres, Quintana Roo, Mexico

Isla Mujeres ligt op slechts dertien kilometer van Cancun. Dit gebied is ideaal om te snorkelen in de zee of gewoon te relaxen op het zand.

3. Nationaal park Queulat, Chili

Queulat National Park ligt in het noorden van Chili. In dit gebied vinden we prachtige natuurlandschappen, naast een gevarieerde fauna gevormd door vogels als de condor en de chucau.

Wat echter het meest opvalt in dit park is de Hanging Snowdrift, een groot blok ijs dat zich op de rand van een berg bevindt en een geweldig landschap vormt.

2. Vinicunca, Cusco, Peru

Vinicunsca, ook wel genoemd Berg van zeven kleuren, is een berg die wordt gekenmerkt door zijn kleurrijke land. De top bereikt 5.200 meter boven zeeniveau.

1. Reynisfjara, Vik, IJsland

Reynisfjara is een strand in IJsland dat wordt gekenmerkt door zijn zwart zand. Op de top van de berg die in dit deel van de kust ligt, is een belangrijke gemeenschap van papegaaiduikers, vogels die op pinguïns lijken.

Zoals je hebt gezien, vinden we in verschillende delen van de planeet landschappen die onze mond open laten. Ben je het eens met de rangschikking, of denk je dat er een ontbreekt?

Dit artikel is 5900 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: