Ik stel voor dat je een wandeling maakt door het schat van Madrid: hun musea. Vanwege haar omvang kan de stad bogen op een grote concentratie aan internationaal bekende musea.
De beroemde Paseo del Artemet De weide, de belangrijkste collectie Spaanse kunst ter wereld, de Reina Sofía Art Center, hedendaagse kunst en de Thyssen-Bornemisza, de uitzonderlijke collectie van de familie Thyssen.

Madrid Reina Sofia Museum

El Lázaro Galdiano Museum, een particuliere stichting die schilderijen, sculpturen, historische goudsmeden en archeologische overblijfselen herbergt.
El Museo Arqueológico Nacional met een kunsttentoonstelling van de prehistorie tot de XNUMXe eeuw, met La Dama de Elche en een reproductie van de plafonds van de Altamira-grot.
El Museum van de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van San Fernando, met een verzameling oude meesters, een staal van Spaanse schilderkunst met werken van Murillo of El Greco en een kamer gewijd aan Goya, die directeur was van de Academie.

Madrid Prado-museum

El Sorolla Museum, in het huis en de werkplaats van de kunstenaar, die de grootste collectie van zijn schilderijen en tekeningen en zijn persoonlijke correspondentie vormt.
El Museo Nacional de Artes Decorativas, prachtige collectie keramiek, glaswerk, wandtapijten, tapijten, kostuums, schilderijen, muziekinstrumenten en bronzen beelden.
El Historisch museum van Madrid, voorheen het Stedelijk Museum, toont de evolutie van de stad sinds de prehistorie.

[gemiddelde id = 63]

Vooral om met kinderen te gaan, de Nationaal museum voor natuurwetenschappen, gewijd aan de verspreiding van natuurwetenschappen en Wax Museum de la ciudad.
Het zijn er maar een paar van de vele om te bezoeken. De meeste zijn gratis te bezoeken als u de Madrid-kaart.

Dit artikel is 19 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: