Analyse van Ryanair-luchtvaartmaatschappijen: voor- en nadelen

Ryanair, wiens oorspronkelijke handelsnaam is Ryanair Ltd., is een goedkope luchtvaartmaatschappij van Ierse oorsprong, waarvan het hoofdkantoor is gevestigd in Swords, Dublin (Ierland). Sinds de oprichting in 1985 heeft Ryanair een ongekende expansie doorgemaakt in heel Europa en een revolutie teweeggebracht in het luchtverkeer dankzij het bedrijfsmodel dat gebaseerd is op de verkoop van goedkope vliegtickets.

Voordelen

Vliegen met deze goedkope vliegmaatschappij heeft zes grote voordelen:

Ryanair-bestemmingen

Bovendien, als u tijdens het boeken van uw vlucht een spelfout maakt in uw persoonlijke gegevens of de verkeerde datum of bestemming van uw vlucht hebt gekozen, beschouwt Ryanair deze als kleine bugs En het heeft een speciale periode van 24 uur vanaf het moment dat u de aankoop doet, waarin u al deze fouten kunt corrigeren.

Nadelen

Dit zijn de nadelen waar gebruikers die ooit met de Ierse luchtvaartmaatschappij hebben gereisd, vaak naar verwijzen:

Ryanair vliegtuigcabine-interieur - door David Precious

Opgemerkt moet worden dat, hoewel er nu de stoeltoewijzinger is geen mogelijkheid om te kiezen; hiervoor moet een extra vergoeding worden betaald. Ryanair behoudt zich in elk geval het recht voor om op elk moment zitplaatsen opnieuw toe te wijzen om veiligheids- of operationele redenen, zelfs als we de boardinggate al zijn gepasseerd.

Gecontroleerde bagage

De luchtvaartmaatschappij heeft specifieke voorschriften met betrekking tot ingecheckte bagage. De passagier heeft het recht om een ​​koffer in te checken tijdens de aankoop van zijn ticket, waarvoor hij de overeenkomstige vergoeding moet betalen, afhankelijk van of hij huurt 15 of 20 kg van gewicht

Je kunt een tweede aan deze eerste koffer toevoegen nadat je het ticket hebt gekocht, uit de optie Beheer mijn reservering op de website van de luchtvaartmaatschappij. Voor meer informatie over ingecheckte bagage bij Ryanair, nodigen we u uit om ons artikel dat eraan gewijd is te raadplegen Kenmerken van ingecheckte bagage op Ryanair.

Een ander nadeel is dat extra tarief Voor elke extra kilo ingecheckte bagage is het erg hoog: voor elke extra kilo, € 10 extra, dat wil zeggen, als we bijvoorbeeld 2 kg uitgeven, zouden we € 20 moeten betalen, wat bijna hetzelfde is als het controleren van nog een koffer van 15 kg.

Verlaat de mobiele versie