El klimaat de Wenen het is gematigd continentaal, typisch voor Midden-Europa. De seizoenen zijn sterk gemarkeerd met zomers erg heet en winters die onder het vriespunt komen.

Het seizoen zomer het is gematigd in juni en juli, met veel zonlicht en een koele bries. De gemiddelde temperatuur ligt rond de 25-30 ° C. Augustus is wanneer de meest extreme en vochtige hitte is, tot wel 35 ° C.

El herfst arriveert rond september. De dagen zijn meestal winderig en regenachtig en de temperaturen dalen geleidelijk tot november.

El winter de meeste blijven meestal net boven 0 ° C, wat gepaard gaat met eindeloze motregen. De temperatuur daalt tot een week of twee tot het vriespunt. De sneeuw het is gebruikelijk van eind december tot februari. De zonnestralen verschijnen meestal iets eerder in de winter, als het buiten niet te grijs is.

La voorjaar begint eind maart. De temperaturen variëren tussen 15 en 20ºC. Het heeft de eigenaardigheid dat het arriveert voordat de bomen hun bladeren hebben laten groeien. Hoewel regen relatief vaak voorkomt, gaan de Wenen naar de parken om te zonnebaden in de lentezon.