Alcala de Henares ligt op slechts 45 minuten rijden van de hoofdstad Madrid, een van de bestemmingen die je niet mag vergeten te bezoeken als je naar Spanje reist, aangezien het een van de op een na meest charmante steden in het westen van Spanje is, ondanks dat het klein is, heeft het een enorme culturele schoonheid, zozeer zelfs dat UNESCO Ik heb het tot cultureel erfgoed verklaard, naast het beroemde centrum van de geboorte van de grote Miguel de Cervantes, de schrijver van de beroemde Don Quichot de la Mancha, een van de beste literaire werken geproduceerd in de stad Alcala de Henares, in Spanje, Zijn werk is een talent dat naar de hele wereld wordt geëxporteerd en wereldwijd in meer dan 15 talen wordt erkend ... naast de schoonheid van zijn stad, concentreert hij zich ook op de oude gebouwen, de hoge landgoederen, de smalle stenen straten, de ziekenhuizen die lange decennia hebben overleefd en de prachtige kathedralen, geweldige architectuur die uit de veertiende eeuw stamt. Je hebt alle informatie in: «Alcala de Henares, Madrid ontdekken".

Je hebt alle informatie in: "Alcala de Henares, Madrid ontdekken".