De kathedraal van San Juan Bautista: Mix van verschillende bouwstijlen. Met vierhonderd jaar constructie overheerst het gotische concept.

Het oude klooster van de incarnatie: Het is gebouwd in de XNUMXe eeuw en is een religieus cultureel centrum.

rozenkrans herberg: Mix van gotische, mudejar- en renaissancestijlen. Momenteel is in dit historische complex de Toerist.

Het Huis van de Pieken, de Casona Perona: steekproef van de economische macht van de hogere klasse van La Mancha. Waardeer de prachtige versierde gevel.

De Lodares Passage: het toont de economische welvaart en de modernistische geest van de XNUMXe eeuw.

De Parador de Turismo: voor wie een andere nacht wil doorbrengen is deze plek ideaal. Gelegen in een vijfde van La Mancha, zullen de restaurants u verrassen zijn smakelijke stoofschotels.

Abelardo Sánchez-park: Als je met het gezin komt, heeft dit park prachtige landschappen die het zullen opruimen. U kunt ook communiceren met de vriendelijke lokale bevolking van Albacete.

Albacete Museum: In de verschillende gebieden vindt u uitzonderlijke collecties archeologie, schone kunsten en etnologie.

Voor meer informatie over andere toeristische plaatsen kunt u terecht bij het VVV-kantoor, op Calle del Tinte, 2. Posada del Rosario of bel +34 967580522.

Dit artikel is 8 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: