Bruselas Het is de hoofdstad van België en een stad die zeer rijk is aan culturele attracties. Bruselas Het is een relatief dure bestemming en met prijzen die vergelijkbaar zijn met reizen naar LondenHieronder geven we echter aan welke bestemmingen bezoek in Brussel gratis.

Kathedraal van Brussel. De kathedraal van Brussel, ook wel bekend als de kathedraal van Sint-Michiel en Sint-Goedele, werd ingehuldigd aan het begin van de 07e eeuw en is gelegen in het centraal station van Brussel. Rondleidingen door de kathedraal van Brussel vinden plaats van maandag tot en met vrijdag van 00 tot 18 uur; Zaterdag van 00 uur tot 8 uur; en op zondag van 30 tot 15 uur. Soms worden er in het weekend concerten gehouden die ook gratis zijn.

Koninklijk Museum van de strijdkrachten en de militaire geschiedenis. Het Koninklijk Museum van de Strijdkrachten en Krijgsgeschiedenis is gewijd aan de geschiedenis en evolutie van het Belgische leger, dat werd ingehuldigd in 1923. In het museum kunnen we een grote verscheidenheid aan tanks, wapens, uniformen, vliegtuigen en anderen van de militie zien. uit het land. Het Koninklijk Museum van de Krijgsmacht en de Krijgsgeschiedenis is van dinsdag tot en met zondag gratis te bezoeken van 09 tot 00 uur (gesloten van 16 tot 45 uur).

Europees parlement. Het Europees Parlement is het orgaan dat de burgers van de Europese Unie vertegenwoordigt, aangezien het een supranationaal orgaan is. Het Europees Parlement heeft van maandag tot en met donderdag van 10 tot 00 uur gratis rondleidingen en op vrijdag om 15 uur een enkele rondleiding.

Manneken-pis. Gelegen in het historische centrum van Brussel, vinden we Manneken Pis. Manneken Pis is het beeld van de "urinerende jongen" die is gemaakt van brons en iets meer dan vijftig centimeter. Manneken Pis is een van de symbolen van Brussel en een van de belangrijkste toeristische attracties van de stad die we gratis kunnen bezoeken.

Grote plaats. de Grote Markt ligt in het centrum van de stad, is de financiële en commerciële hart van Brussel en een bestemming die elke reiziger moet bezoeken tijdens een reis naar Brussel om een ​​kijkje op de levensstijl van het land uit te krijgen.

De Sacred Heart Basilica. De Basiliek van het Heilig Hart is een Art Deco kerk die gelegen is in de gemeente Koekelberg en behoort tot de ranglijst van de tien grootste kerken ter wereld.

Ten slotte is het belangrijk om dat op te merken belangrijkste musea in Brussel Ze bieden hun bezoekers de mogelijkheid om hen op woensdag gratis te bezoeken.

Dit artikel is 17 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: