Het kasteel bevindt zich in de kern van een uitgedoofde vulkaan, in het centrum van de stad Edinburgh. In de Middeleeuwen het werd een machtig fort en de favoriete residentie van de koningen en koninginnen van Schotland. In 1140 werd het de eerste ontmoetingsplaats van de Schots parlement. Het is zonder twijfel de meest bezochte toeristische attractie in Schotland.

Het kasteel van Edinburgh

We zullen u vertellen welke de meest opvallende attracties zijn, die u niet mag missen:
The Crown Room en Destiny Stone, op deze plaatsen worden de schatten van de natie bewaakt.
De grote zaal of grote zaal, houdt de beste tentoonstelling van wapens en bepantsering, evenals de "sleutel tot het kasteel."
Het Koninklijk paleis, werd opgericht in 1617 ter ere van koning Jaime VI.
De kapel van Santa MargaritaHet is het oudste gebouw in Edinburgh en werd gebouwd om Davids moeder te herdenken.

Edinburgh Castle bezoeken

Toegang tot de locatie rechtstreeks, zonder wachtrijen, u hoeft alleen uw tickets van tevoren te kopen, toegang edinburghcastle.gov.uk Het is het hele jaar door geopend, de openingstijden zijn van 1 april tot 31 oktober, van 9 uur tot 30 uur en van 18 november tot 00 maart van 1 uur tot 31 uur. U kunt tot 9 minuten voor sluitingstijd invoeren. Het is op 30 en 17 december gesloten.

Uitzicht vanaf beneden Edinburgh Castle

Dit artikel is 38 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: