Het imposante kasteel van Manzanares el Real is een symbool van de gemeenschap van Madrid. En de meest bewaarde van deze autonome gemeenschap. Het staat ook bekend als het paleisfort van de familie Mendoza. Het werd in 1931 uitgeroepen tot historisch-artistiek monument.

kasteel-appel-bomen-el-real

Het kasteel dat nog steeds eigendom is van de hertog van Infantado werd voor een periode van 60 jaar afgestaan ​​aan de Gemeenschap van Madrid. Dat hij het gebruikt als bibliotheek en voor congressen, culturele activiteiten, etc. Het werd in 1475 op een kluis gebouwd.

appel-kasteel
Dit fort is een prachtige reeks enorme ramen. Het heeft twee galerijen, een rechthoekige patio en vier torens op de hoeken. En ook een kelder en zes verdiepingen. Het herbergt onder zijn faciliteiten een museum van Spaanse kastelen.

Het Castillo Manzanares El Real bevindt zich op 28410 Manzanares El Real. De telefoons voor meer informatie zijn 91 853 00 09 (gemeentehuis) en 639 17 96 02 (VVV). De openingstijden zijn van 10 uur tot 00 uur. De verkoop van tickets wordt gegeven tot 17 uur.

[gemiddelde id = 183]