In de kathedraal van Lugo valt vooral de kapel van de Virgen de los Ojos Grandes uit de XNUMXe eeuw op, gemaakt van rijkelijk polychroom graniet, met een uitdrukking die indruk maakt door fris en dichtbij te zijn. Je hebt alle informatie in: «Kathedraal van Lugo".

Je hebt alle informatie in: "Kathedraal van Lugo".