Italië een van toeristische bestemmingen het belangrijkste in de wereld dankzij zijn natuurlijke rijkdom en historische erfenis wat zich vertaalt in majesteit verspreid in de belangrijkste steden die een van de meest representatieve rijken van het Europese land vormen. Binnen de steden om te bezoeken in Italië We hebben:

Rome: In het hart van de eeuwige stad en het Romeinse rijk wordt de Italiaanse hoofdstad een ware galerie van kunst en historische overblijfselen die jaarlijks miljoenen toeristen trekt. Het is onmogelijk om door de stad te lopen zonder indrukwekkende ruïnes tegen te komen die in goede staat bewaard zijn gebleven en waarmee we meer te weten kunnen komen over de oude beschavingen die zich in dit gebied ontwikkelden.

Het Vaticaan is een van de meest bezochte punten in Rome, evenals zijn beroemde musea. Bovendien is het binnen de toeristische routes essentieel om het Romeinse Colosseum, het Forum Romanum, de Trevifontein en het Piazza del Popolo te kennen.

Venetië: Bij een bezoek aan deze bestemming staan ​​we voor een van de meest merkwaardige steden ter wereld, die gedeeltelijk onder water staan ​​een artistiek erfgoed van de mensheid is geworden. Onder de drukste plaatsen kunnen we onder meer de Plaza de San Marcos (omgeven door gebouwen uit de XNUMXe eeuw), de Basiliek van San Marcos, het Ducale Paleis, het eiland Burano noemen.

Florence: Deze stad is een demonstratie van hoe de Italiaanse kunst ons een van de meest opmerkelijke exponenten presenteert die opkwam in het hart van de hoofdstad van de Renaissance; We kunnen niet terugkeren uit Florence zonder een bezoek te brengen aan de Plaza de la Señora (met zijn talloze oude sculpturen), de Galleria degli Uffizi, de Basiliek van het Heilig Kruis en een aantal plaatsen die dateren uit de late XNUMXe eeuw.

Stap op: De thuisbasis van de beroemde scheve toren, de klokkentoren van de toren van Pisa, zou niet hetzelfde zijn zonder door Pisa te reizen. De stad heeft een werkelijk prachtige architectonische erfenis, die buiten de imposante toren een uitgelezen verscheidenheid aan omgevingen, straten en kleurrijke plekken te bieden heeft. Onder de essentiële toeristische attracties om te weten tijdens onze reis door deze stad hebben we: het Museo dell'Opera del Duom, het Museo nazionale di Palazzo Reale, de San Pietro in Vinculis-kerk en de Piazza dei Cavalieri.

Dit artikel is 26 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: