We zitten alweer in het eerste weekend van deze hete maand augustus, een van de sterkste van het seizoen van Verano En dat zal zeker het einde zijn van deze kostbare vakanties waar we zo gretig op hadden gewacht en waar we zeker met volle teugen van hebben genoten, maar we hebben nog drie weken te gaan, en het beste is om onze weg naar plezier, avontuur en nieuwe ervaringen, hiervoor raadt viajejet.com u aan om een ​​cruise door Santorini te maken!

Santorini cruises

Zonder twijfel een Santorini cruiseHet zou een van de beste ervaringen zijn die elke liefhebber van reizen, de zee, cruises en het leven zich kan veroorloven, aangezien de Santorini-archipel een van de mediterrane steden is die het meest wordt bezocht door duizenden toeristen per jaar, ongeacht de datum, aangezien Santorini is gezegend met lange uren van intense zon, waarbij elk van zijn witte huizen in de oude hoofdstad wakker wordt gemaakt, die je kunt bereiken door middel van een kabelbaan die je naar de top brengt of als je dat wilt (en energie) een lange trap brengt je naar de prachtige stad.

Iets verder naar de noordoostkant van Santorini ligt een kleine en kleurrijke stad, genaamd "ia”, Waarvan u ongetwijfeld talloze toeristische ansichtkaarten heeft gezien, met de afbeelding van enkele witte huizen met een blauwe koepel die trots aan de oevers van de Middellandse Zee staan.

Dit artikel is 44 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: