Uw bezoek aan Egypte Het kan niet alleen eindigen in herinneringen. Je moet iets tastbaars meenemen dat je aan je vrienden en familie kunt laten zien. Daarom zullen we hieronder enkele artikelen aanbevelen om te kopen:
markt-khalili
Als je van Egyptische kleding houdt, raden we je aan katoenen kleding te kopen. Egypte heeft het beste katoen ter wereld. Draag een Egyptisch T-shirt met grappige prints.
t-shirt-barberoweb-egypte

Een ideale plek om te kopen is Katoenen huis Karkoucha. Het adres is: Sheraton Road naast. Mc Donalds Hurghada.

Een ander alternatief zijn papyri, zilveren en gouden patronen, prachtige lampen en albasten voorwerpen.

papyri

Cartu
U kunt ze verkrijgen in het Khan El Khalili-markt, in Cairo. De prijzen van de artikelen staan ​​niet vast, dus gebruik uw woorden om met de handelaars een passende prijs af te spreken.

Een elegantere optie zijn Egyptische sieraden en parfums. Goud en zilver zijn in Egypte niet duur. U kunt voor een schappelijke prijs mooie modellen kopen om uw schoonheid te benadrukken.

oorbellen-egypte

Een aanbevolen plaats voor parfums is de Egyptisch parfumpaleis. Gelegen op Sphinx Street 9. Gizeh - Caïro, voor prijzen en aanbiedingen kunt u bellen met +2 (20) 3852928

parfum-van-egypte-met-kleuren

Dit artikel is 49 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: