We gaan verder met de indrukwekkende en historische rondreizen door de prachtige landen van Spanje, een land dat is ontstaan ​​door jarenlange veroveringen, legendes en heerschappijen die vandaag de dag zijn belangrijkste attracties hebben gevormd, om nog maar te zwijgen van de natuurlijke schoonheid van exotische stranden. naar het zuiden, waardoor het de toeristische bestemming bij uitstek is voor dit hete seizoen van augustus en natuurlijk de mooiste natuur in het noorden, zoals het kleine stadje "Azpeitia”, Een deel van de Baskische schoonheid.

Fotografie van Azpeitia

Klein, groen en mooi, het is het gezellige dorp genaamd “Azpeitia”, Een van de meest bezochte gemeenten in de provincie Guipúzcoa, die deel uitmaakt van het indrukwekkende Baskenland. Reizen naar Azpeitia is in de overgrote meerderheid een ervaring voor al die toeristen, die reizen met het oog op het ontdekken en ervaren van religieuze mysteries, aangezien deze prachtige stad de faam heeft verdiend die het vandaag de dag op elke werkdag presenteert. reis, omdat je de bakermat van San Ignacio de Loyola bent, van wie je verschillende monumenten in de straten kunt zien en ook niet alleen zijn geboortehuis kunt bezoeken, maar ook een religieus complex in zijn naam, dat pittoreske architectuur heeft, evenals de rest van de stad.

Afbeeldingen van Azpeitia

Opgemerkt moet worden dat elk van de straten van Azpeitia totaal anders is dan de vorige, aangezien elk is gebouwd met een zeer eigenaardige bouwstijl, naast zijn architectonische schoonheid, wordt dit weerspiegeld in de verschillende kastelen die de regio omringen, zijn kleine huizen in Europese stijl en verschillende gebouwen uit de XNUMXe eeuw.

Monument voor San Ignacio de Loyola, Azpeitia

Dit artikel is 42 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: