Enkele van de toeristische attracties van de hoofdstad van Kazachstan, "Almaty", zijn de grote bergen, Panfilov Park, gedomineerd door een van de hoogste houten gebouwen ter wereld, gebouwd in de XNUMXe eeuw, met de interessante eigenaardigheid van zijn grootgebracht zonder een enkele spijker te gebruiken, of zelfs van grote natuurlijke schoonheid het prachtige meer van Kolsay. Je hebt alle informatie in: «Ontdek de hoofdstad van Kazachstan".

Je hebt alle informatie in: "Ontdek de hoofdstad van Kazachstan".