Madagascar Het is een prachtig en exotisch eiland in de Indische Oceaan, dat eindeloze schatten verbergt die wachten om ontdekt te worden door de toerist die houdt van de natuurlijke schoonheid die door de jaren heen intact is gebleven.

Maki's van Madagaskar

Omringd door stranden met fijn goudkleurig zand, een eindeloos aantal palmbomen, heeft Madagaskar een rijke natuurlijke omgeving met een grote biologische diversiteit, van de groene en dichtbevolkte vlaktes tot de levendige vulkanen die herinneren aan de beelden waarin de lokale stammen dansten op het geluid van de bongo's begeleid door vrolijke liedjes rond een kampvuur op het strand.

Genieten van de stranden

De rijkdom van Madagascar Het is niet alleen gebaseerd op zijn hoge en prachtige natuurlijke potentieel, maar ook op een opvallende opeenvolging van rijken die het eiland koloniseerden en bevolkten, van de eerste stammen van de Vazimba's (een ras van witte pygmeeën) tot lange opeenvolging van andere Polynesische stammen die Ze migreerden hiernaartoe vanuit de Indonesisch Maleisische archipel, totdat ze een van de belangrijkste handelsuitwisselingscentra werden in de tijd dat de Indische Oceaan werd verkend, dus vandaag zijn er nog steeds verschillende interessante ruïnes van gebouwen uit Arabische culturen te zien. en Fransen uit de zeventiende eeuw.

Stammen van Madagaskar

Tripjet nodigt u uit om dit rijke en buitengewone eiland te ontdekken, vol met een kleurrijke natuurlijke diversiteit die uniek is voor het eiland Madagaskar, en uzelf te verliezen in de tijd door de oude ruïnes te wandelen.

Dit artikel is 39 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: