La Maya-beschaving heeft een zeer diepe indruk achtergelaten in verschillende delen van Mexico en Midden-Amerika. Het rijk dat uit deze mensen bestond, was uitgebreid en toen de zonsondergang kwam, anders archeologische sites Kwam aan het licht. Hierdoor hebben veel onderzoekers en archeologische enthousiastelingen kunnen vinden historische overblijfselen van grote relevantie binnen de Maya-ruïnes.

Een van de belangrijkste Maya-steden binnen het huidige Mexicaanse grondgebied is Cobá. Cobá is een stad die in die tijd veel macht had binnen het rijk, vooral met betrekking tot economische en militaire controle. De site is dichtbij gelegen Chichen Itza (slechts 90 kilometer verderop) en de ontdekkers hebben veel werk gekost om daar te komen.

Op zijn moment van pracht, Cobá het was een stad met een uitgestrektheid van meer dan veertig kilometer en de archeologische gegevens geven aan dat het ongeveer 50 inwoners zou hebben gehad. De belangrijkste macht was economisch, aangezien de stad de controle had over een van de besten landbouwgebieden van het rijk. Door de jaren heen zijn de economische methoden van de Maya mensen y Cobá werd gedegradeerd.

Een punt om te markeren binnen het Maya-ruïnes van Cobá is dat het nog steeds enkele van zijn grotere tempels en gebouwen heeft. Een van de belangrijkste toeristische attracties van de cobá ruïnes, opvallend de Piramide van Nohoch Mul, waarvan het hoogste punt 42 meter hoog is.

Bovendien moet worden opgemerkt dat Cobá het was belangrijk in het religieuze leven van de Maya's; het was de zetel van rituelen voor de goden; en archeologen geven dat aan Cobá studeert historisch vertraagd vanwege de moeilijkheden bij de toegang tot deze regio, hoewel het juist de dichte jungle was die de kolonisten ervan weerhield deze stad binnen te komen en toestond Cobá bleef intact tot zijn ontdekking in het begin van de XNUMXe eeuw.

Op dit moment Cobá Het is een punt dat wordt bezocht door avontuurlijke toeristen en fans van de Groen toerisme, dezelfde die naar de staat Quintana Roo in Mexico komen om deze ruïnes te observeren.

Dit artikel is 46 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: