Gisteren zijn mijn vriend Germán en ik weggegaan om de route van de sprong van de vriendin te volgen. Een prachtige natuurlijke route.

We begonnen aan de route in Navajas door de auto te parkeren op de straat «Escultor Manolo Rodrig», we vonden voldoende parkeergelegenheid, dus dat was geen probleem en we begonnen aan de afdaling om de fonteinen te zien en vonden huizen die volledig geïntegreerd waren in een landschap vol vegetatie.

Half februari vonden we een bewolkte dag en iets koels, vooral in het eerste uur, toen zoals je kunt zien, veranderde de dag volledig en voelden we ons zelfs warm.

Uiteindelijk komen we uit bij de bronnen die zich na een scherpe daling bevinden. Er waren nogal wat mensen die zelfs met de auto waren uitgestapt ondanks dat aangegeven was dat het alleen voor bewoners mogelijk was.

Een paar meter verder komen we bij "El Salto de la novia" met een verval van 30 meter. Volgens wat ze ons vertelden, waren het 30 meter die bruiden moesten springen als ze een gelukkig huwelijk wilden hebben.

Daarna gingen we naar Segorbe, in een rustig tempo kwamen we binnen een uur aan. Er was veel begroeiing en vooral de amandelbomen waren mooi omdat ze in volle bloei stonden.

Aangekomen in Segorbe hebben we gegeten en teruggekeerd, in totaal bijna 8,6 km. Ik laat de route in GPX staan ​​voor het geval je hem wilt laden.

sprong-van-de-vriendin-segorbe.gpx

Dit artikel is 48 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: