Het seizoen esquí Het is uitzonderlijk vanwege de voortdurende en overvloedige sneeuwval en is op weg om een ​​van de langste te worden. Op veel stations ligt meer dan twee meter sneeuw; Sierra Nevada IHet reikt tot drie en een halve meter en is op dit moment een van de meest sneeuwzekere ter wereld. Het bezet nummer 19 in een klassement aangevoerd door het Zwitserse Zermatt, met meer dan zes meter.

Fotografeert Sierra Nevada

Fotografeert Sierra Nevada

Spaanse skiërs begonnen te glijden in november op de 8e geopend masela, in Girona, en de voorspellingen geven aan dat het laat zal eindigen. Verschillende skicentra zullen hun faciliteiten tot het voorjaar open houden, als aan de voorwaarden wordt voldaan. Boí Taull, in Lleida, tot 10 mei met een speciale skipas met verlaagde prijs (18 euro voor volwassenen en 13 voor kinderen) om te skiën van 8,30 tot 13,30 uur. masela, in Girona, wil hij het ook uithouden tot mei. En Sierra Nevada, in Granada, zal tot de 15e van die maand geopend zijn om te skiën van 9,00 tot 14,00 uur voor 20 euro. En de twee Andorrese stations willen in ieder geval tot de derde van die maand aankomen. Als de voorspellingen uitkomen, worden het 3 skiweekenden verdeeld over zeven maanden: iets heel bijzonders in de afgelopen jaren. Het heeft ook zoveel sneeuw veroorzaakt dat veel stations nieuwe tracks en services hebben gelanceerd om het meeste uit de rest van het seizoen te halen, wat veel is. Dit zijn de belangrijkste.

Foto Sierra Nevada

Foto Sierra Nevada

El grupo Aramon, inclusief Formeel, Panticosa y Cerler, in Huesca, en Javalambre en Valdelinares, in Teruel, biedt tegenwoordig het grootste skigebied in zijn geschiedenis. Formigal heeft voor het eerst twee langlaufcircuits van 20 en 5 kilometer geopend; een iglo-bar in de Izas-vallei waar je drankjes en snacks kunt krijgen, en een gecontroleerde snelheidszone zodat gezinnen, kinderen en beginners in alle veiligheid kunnen skiën. Het is het enige station in Spanje dat deze service aanbiedt, geïnstalleerd op de sporen van Anayet, Sarrios en El Río; in totaal negen kilometer gemarkeerd met spandoeken en verklarende panelen en gecontroleerd door stationspersoneel en monitors.

Behang Ski Pajares

Behang Ski Pajares

Dit artikel is 36 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: