Op elk moment van het jaar Andorra is de perfecte plek om je pistas de esquí, genietend van een verscheidenheid aan omgevingen om een ​​van de meest populaire sporten in deze regio te beoefenen, bent u klaar om deze sport te beoefenen?

Skiën Andorra

Skiën in Andorra

Het is een voorrecht voor elke toerist om te skiën in Andorra, die de mogelijkheid heeft om een ​​verscheidenheid aan circuits te reizen die worden gekenmerkt door hun geografische omstandigheden. Honderden toeristen en reizigers van overal komen hier klaar om een ​​pauze te nemen en na te denken over het prachtige panoramische uitzicht dat kan worden gewaardeerd op de top van Andorra.

Andorra Het wordt beschouwd als een sneeuwhemel, met een aantal uitstekende resorts die het vermelden waard zijn. Daarom doen we een korte telling van de belangrijkste skipistes in de stad.

Skiën in Andorra

Waar te skiën in Andorra

Grandvalira skigebied: Allereerst hebben we deze prachtige bestemming die in oktober 2003 werd ingehuldigd onder de algemene leiding van SAETDE en ENSISA. Dit is hoe Grandvalira een van de meest populaire stations in Andorra, met een enorme skipiste en commerciële etablissementen om wat items Al paso te kopen.

Pal skigebied: En natuurlijk mag je Pal niet missen, een aangenaam station om talloze activiteiten met de sneeuw uit te voeren, evenals andere extreme sporten zoals sneeuwscooterritten, sneeuwschoenen, mushing, zipline, jump, helikopter, sleeën en nog veel meer.

Skiën in Andorra

Skigebied Ordino Arcalís: we hebben het misschien over een van de beste tracks van het hele land. Sinds 2004, toen het skiseizoen begon, is de toeristische activiteit op deze plaats enorm gegroeid, reden genoeg om het favoriete seizoen voor toeristen te zijn. Het circuit is in perfecte staat voor de ski praktijk van mensen van alle leeftijden.

Dit artikel is 22 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: