Valdelinares is een ideale bestemming in Teruel om te skiën vanwege de brede pistes die het moet beoefenen om deze sport te beoefenen. De skipiste van Valdelinares biedt ons meer dan zes kilometer pistes op meer dan tweeduizend meter hoogte.

waar te skiën in Valdelinares

Het station Valdelinares bevindt zich op de weg Alcalá-Valdelinares 44413 en biedt ons een perfecte combinatie tussen de diensten van een familiestation en prachtige natuurlijke landschappen. Hier vinden we aanbiedingen variërend van 32 euro voor volwassenen en 25 euro voor kinderen per dag.

Net als zijn "zuster" Javalambre, is Valdelinares een station met een concept van leren en een gezinsomgeving, daarom vinden we in elk van zijn secties opties voor bezoekers van alle leeftijden en leerniveaus. Als we als gezin reizen, vinden we bovendien aanbiedingen voor groepen bestaande uit volwassenen en kinderen.

Skiën in Valdelinares

Op de hellingen van het station kunnen we deze witte sport beoefenen op het niveau dat we zullen aantreffen, van leerling tot expert. Wanneer moet je het bezoeken? We kunnen het de hele winter doen, omdat het sneeuwsystemen heeft die het hele winterseizoen sneeuw garanderen.

Skiën in Valdelinares

In dit station zullen we diensten hebben zoals skiverhuur, cafetaria's, winkels, skischool, restaurant, parking, medische dienst, onder anderen. Om deze sport te beoefenen zullen we tien pistes hebben, evenals een langlaufloipe, een rodelbaan, een sneeuwschoentraject en een sneeuwparkbaan.

Winteraanbiedingen in Valdelinares

In dit hoogseizoen voor sneeuwsporten vinden we in Valdelinares interessante aanbiedingen zoals:

- Tot 20 februari kunnen we profiteren van de Accommodatie + Skipas-actie vanaf 49 euro. De accommodatie is voor één nacht en omvat ook een diner met een proeverij van zwarte truffel en ham. Deze aanbieding is alleen geldig van zondag t / m donderdag.

Skiën in Valdelinares

- Voor 53 euro kunnen we de Pack Pack Ski Pass + Rental + Expert Ski Lessons in Valdelinares kopen, inclusief twee uur les van 11 tot 00 uur. De reservering moet 13 uur van tevoren worden gemaakt en is alleen beschikbaar op donderdag.

- Voor de meest risicovolle en fanatiekelingen van extreme sporten is er de Pack Skipas + Skiverhuur in Valdelinares voor 41 euro. Dit pakket kan niet langer dan drie opeenvolgende dagen worden gereserveerd en moet minimaal 24 uur van tevoren worden gereserveerd.

Dit artikel is 28 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: