Madrid y Barcelona zijn de twee belangrijkste steden van Spanje en als zodanig heeft de bezoeker er een breed scala aan bezienswaardigheden en vrije tijd in. Ze weerspiegelen het verloop van de geschiedenis in hun architectuur en stedenbouw, en toch is er nog een ander aspect dat moet worden benadrukt, zoals hun respectieve geografische locatie. Hierdoor kunnen we nabijgelegen plaatsen bezoeken die uitsparingen zijn van een periode, de Middeleeuwen, die beide steden de bezoeker niet kunnen bieden.

MADRID

Avila
Deze stad wordt omringd door middeleeuwse muren en ligt op ongeveer 120 kilometer van Madrid (Accommodatie hier) en het is beroemd om het kalfsvlees van de sierra. Voor iedereen die van vlees houdt, is de ribeye uit de Sierra een geschenk. Op weg naar Avila vindt hij de Escorial, paleis gebouwd door Felipe II aan de rand van Madrid.

Muur van Avila

Toledo
Toledo is een magische stad, waarin geschiedenis wordt ingeademd. Jarenlang, de zetel van het Castiliaanse hof, was het een voorbeeld van het naast elkaar bestaan ​​van de drie culturen die het Iberisch schiereiland in de middeleeuwen deelden, de christelijke, islamitische en joodse. Terugkerend thema in het werk van El Greco, is iets meer dan een uur rijden van Madrid.

Toledo landschap

Cuenca
Deze stad, beroemd om de hangende huizen, ligt op ongeveer 2 en een half uur rijden van Madrid. Gezien haar schoonheid zijn de stad en haar natuurlijke omgeving de moeite meer dan waard. Het is zelfs de moeite waard om 's nachts niet terug te keren naar Madrid en de nacht door te brengen in een van de Cuenca-hotels om de volgende dag terug te keren om de impact van de reis te minimaliseren.

Cuenca landschap

BARCELONA

Girona
Iets meer dan een uur en een kwartier rijden van Barcelona (vind accommodatie in Barcelona) Girona is gelegen. De oude huizen worden weerspiegeld in de rivier en vullen het uitzicht met pastelkleuren. In de afgelopen jaren is de reconstructie van de muur voltooid en deze omringt nu de oude stad in wat de Passeig de la Muralla wordt genoemd.

Girona

Castello d'Empuries
Een prachtige middeleeuwse stad op ongeveer twee uur van Barcelona en een van Girona, deze stad op een heuveltop is een geweldig voorbeeld van middeleeuwse stedelijke architectuur in Noord-Spanje.

Castello d'Empuries

Dit artikel is 41 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: