Cuenca

Viajejet raadt u aan om te genieten van de mooie en kleine steden rondom de hoofdstad van Madrid In het Spaanse koninkrijk moet je elke keer dat je eraan denkt om naar Spanje te reizen wat tijd vrijmaken om de historische charme van de kleine middeleeuwse stadjes te ontdekken, zoals genieten van een rustig en aangenaam weekend in "Cuenca", beter bekend als de stad "Las Casas". Opknoping ”. Je hebt alle informatie in: «Weekend in Cuenca".

Je hebt alle informatie in: "Weekend in Cuenca".

Laat een reactie achter

Bij Madrid Het is de moeite waard om de gebouwde en goed bewaarde steden in middeleeuwse stijl van grote schoonheid en unieke magie te ontdekken, zoals ‘Toledo’, de bakermat van drie sterke culturen die het architecturale heden vormden, moslims, Visigoten en Romeinen, met de nadruk op het indrukwekkende ‘Alcázar’ aan de bovenkant. vanaf de heuvel met een prachtig uitzicht op kastelen en bergen. De tweede middeleeuwse stad en niet verder dan Toledo van Madrid is "Cuenca", die de voorkeur geniet vanwege zijn oude "Hangende Huizen" die in hun tijd de rustplaats van het koningschap waren. Je hebt alle informatie in: «Weekend in Cuenca".

Laat een reactie achter

De prachtige en unieke Cuenca, plaats van de hangende huizen. Je hebt alle informatie in: «Weekend in Cuenca".

Laat een reactie achter

Prachtige en monumentale kerk in Cuenca. Je hebt alle informatie in: «Weekend in Cuenca".

Laat een reactie achter