De mooiste en meest indrukwekkende uitingen van natuurlijke schoonheid in Zwitserland, zijn de hoge bergen van de Zwitserse alpen, die iets meer dan twee derde van de oppervlakte van dit indrukwekkende land beslaan!

We laten je achter met de foto's van de Zwitserse Alpen, een van de meest aantrekkelijke toeristische centra in heel Zwitserland, waarvan enkele van de toppen met het grootste toeristische belang opvallen, zoals de hoge toppen van de Jungfrau, een van de mooiste, die de landschap van "Interlaken", een prachtige stad gelegen tussen twee meren!

Foto's van de Zwitserse Alpen

Foto's van de Zwitserse Alpen

Foto's van Interlaken, de Zwitserse Alpen

Foto's van de Alpen

Dit artikel is 43 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: