Manchester in Reino Unido, Het was de eerste industriestad sinds de XNUMXe eeuw. In de stad zijn er een groot aantal musea, waarvan de meeste stukken huisvesten Egypte.
De hele stad zelf is een prachtig toeristisch centrum voor elke reiziger.
Stad Manchester.
De Manchester Metrolink-tram.
Manchester centrum.
Het City of Manchester Stadium.
Stadhuis in Manchester.
Centrale bibliotheek van Manchester.
Door: Olín Plácido
Bijgewerkt op 15/07/2009
Dit artikel is 19 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: