Manchester in Reino Unido, Het was de eerste industriestad sinds de XNUMXe eeuw. In de stad zijn er een groot aantal musea, waarvan de meeste stukken huisvesten Egypte.
De hele stad zelf is een prachtig toeristisch centrum voor elke reiziger.

Stad Manchester.

Manchester City

De Manchester Metrolink-tram.

Manchester Metrolink tram

Manchester centrum.

Manchester

Het City of Manchester Stadium.

Manchester City Stadion

Stadhuis in Manchester.

Stadhuis in Manchester

Centrale bibliotheek van Manchester.

Centrale bibliotheek van Manchester

Dit artikel is 19 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: