El Borghese Museum and Gallery Het is een van de meest bezochte musea ter wereld, het herbergt de beste privé-kunstcollectie in de stad in een typische renaissancevilla. Omdat er zoveel bezoekers zijn, worden alleen vooraf afgesproken bezoeken toegelaten, met toegang om de twee uur.

De collectie is begonnen in de XNUMXe eeuw door de Kardinaal Scipione Borghese, neef van paus Paulus V, die profiteert van deze verwantschap. Het biedt ons een fascinerende reis door de werken van Bernini, Rubens en Caravaggio, die hij onder zijn bescherming verwelkomde.

De werken worden tentoongesteld op twee verdiepingen, die laten zien klassieke sculpturen, mozaïeken, schilderijen en bas-reliëfs. Onder de werken van Bernini we kunnen opvallen "The Rape of Proserpina" y "Apollo e Dafne", die de bezoeker versteld doen staan.

De bovenverdieping herbergt een kunstgalerie met schilderijen zoals "De afdaling" de Rafael, "Heilige liefde en profane liefde" de Titiaan, Or "Jongen met een fruitmand" de Caravaggio.

Gelegen in Piazzale del Museo Borghese, 5, is het dagelijks geopend van 9 uur tot 19 uur, behalve op maandag, nieuwjaar en Kerstmis. Algemene tickets kosten € 8,50. Het is opgenomen in het Rome Passeren. Het biedt alleen rondleidingen in het Italiaans en Engels.

Dit artikel is 41 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: