La Giralda de Sevilla Het is de minarettoren van de oude moslimmoskee. Het is waarschijnlijk het meest representatieve gebouw van de stad. Het werd verklaard Humaniad Heritage door UNESCO. Het heeft als model gediend voor andere minaretten van Rabat y Marrakech.

Giralda van Sevilla

Het werd gebouwd aan het einde van de 1365e eeuw, met een binnenstructuur van het Almohad-type en de buitenkant heeft een Mudejar-decoratie. Door de aardbeving van XNUMX verloor het zijn koperen bol en werd het in het midden van de XNUMXe eeuw permanent gerestaureerd in de maniëristische stijl.

De Giralda van Sevilla

Ik was gehecht aan Alcázar voor een deel van de muur. Het had tot taak de gelovigen tot gebed en verdediging op te roepen. Tegenwoordig is het de klokkentoren van de Catedral.
Het wordt bekroond met een roterend bronzen beeld dat fungeert als een windwijzer, die in de volksmond wordt genoemd "The Giraldillo" waaraan het zijn naam ontleent.

[gemiddelde id = 960]

Het heeft een aantal trappen die je kunt beklimmen torenspits, vanwaar de uitzichten over de stad opmerkelijk zijn. Binnen heeft het opritten die zo breed zijn dat ze de doorgang van paarden toelaten.

Klokken van de Giralda in Sevilla

Dienstregeling winter: maandag t / m zaterdag van 11 tot 17 uur Zondag: 14 uur tot 30 uur Zomer: maandag t / m zaterdag van 18 uur tot 9 uur en zondag van 30 uur tot 16 uur algemene toelating € 7,50, gepensioneerden en studenten onder de 26 jaar: € 2, -. Gratis onder de 16 begeleid, gehandicapten, werklozen en ingezetenen. De entree geeft toegang tot de kathedraal.

Dit artikel is 45 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: