Als we dichterbij willen komen oude Griekse culturen en dompel ons onder in de geschiedenis en cultuur van hen, door middel van monumenten, tempels en gebouwen die getuigen van zijn majesteit door de eeuwen heen, moeten we Athene als onze volgende reisbestemming.

Basisinformatie voordat u op reis gaat

Toen we begonnen met het organiseren van onze reis en we hebben de aankoop van vliegtickets, de tweede stap is om ons te informeren over de geschiedenis van Athene en ken belangrijke basisgegevens zoals festiviteiten (voor als we in een speciale tijd van het jaar aankomen) en de klimaat (om onze tassen klaar te maken).

[gemiddelde id = 1119]

Routebeschrijving

Si we reisden naar Athene met het vliegtuig Het is belangrijk om te weten dat het gemiddelde van de vliegticket vanaf de belangrijkste steden van Spanje is het tweehonderd euro.

Hoe te mobiliseren

In Athene kunnen we mobiliseren trein (Het heeft een niet zo compleet spoorwegnet, maar het is handig om door de gebieden van de Peloponnesos en de Egeïsche Zee te reizen), bus (ze rijden elk kwartier van 05:00 tot 23:00 uur), Metro (deze heeft drie lijnen en we kunnen een kaartje kopen dat 24 uur geldig is voor een prijs van drie euro), taxi (de meest voorkomende zijn geel en hun tarieven zijn relatief goedkoop in vergelijking met de prijzen in andere Europese steden, het minimum te betalen bedrag is gemiddeld 2,5 euro), of als we liever rijden, kunnen we huur een auto hoewel we in gedachten moeten houden dat deze stad erg druk is.

[gemiddelde id = 1120]

Wat te bezoeken

Nadat we de manieren hebben geweten waarop we ons kunnen vervoeren in onze reis in Athene, we moeten beslissen wat onze route zal zijn om deze stad te leren kennen die wordt beschouwd als een openluchtmuseum voor het aantal monumenten en ruimtes om te weten.

Met meer dan drie eeuwen geschiedenis en verschillende monumenten erkend als Historisch erfgoed van de mensheid, Wie heeft er niet van gehoord Ágora, het Parthenon o De Akropolis en je wilde deze weten Athene toeristische attracties?

Tussen Belangrijkste toeristische attracties We hebben: Tempel van de Olympische Zeus, voltooid aan het einde van de XNUMXe eeuw voor Christus, werd de tempel gemaakt ter ere van de god Zeus; Theater van DionysusIn zijn tijd van maximale pracht had het een capaciteit voor meer dan zeventienduizend mensen en werd het gebouwd aan het begin van de XNUMXe eeuw voor Christus; AkropolismuseumMet meer dan vierduizend voorwerpen in het interieur die dateren van tweeduizend vijfhonderd jaar geleden, bevindt dit museum zich op de heuvel van de Akropolis; en de Monument van Lysicrates, gelegen in de Plaka buurt, dit monument werd 350 jaar voor Christus gebouwd ter ere van de componist Lisícrates.

anderen toeristische attracties Aanbevolen zijn om de Syntagma-plein –Gelegen in het centrum van Griekenland– om getuige te zijn van de wisseling van de wacht; dan kunnen we vanaf dit punt de bus nemen om bij de zappion (gelegen in de Nationale Tuin van Athene) en vervolg de rondleiding door de Museo Arqueológico Nacional waar we de meest complete verzameling objecten uit alle stadia van de geschiedenis van Griekenland vinden.

Ten slotte kunnen we niet stoppen met het bezoeken van het Zet Lycabettus op, vanwaar we het beste panoramische uitzicht over de hele stad hebben, dus het wordt aanbevolen om er veel te nemen foto's.

[gemiddelde id = 1121]

Dit artikel is 70 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: