Bekend als de vriendelijkste stad van Europa, Dublin Het dompelt je onder in een mix van muziek, energie, warmte en stijl die de straten uitstralen. Geboorteplaats van beroemde literatoren zoals Samuel Beckett en Bernard Shaw, deze bestemming is een Boheemse stad waar we kunnen praten met iedereen met wie we contact hebben tijdens onze tour en waar we aan de bar altijd gezelschap hebben voor een goed gesprek. Het enige wat belangrijk is bij het bezoeken van deze bestemming, is om je te laten verleiden door zijn gastvrijheid en ervan te genieten toeristisch aanbod.

Routebeschrijving

Si we reisden vanuit Spanje de snelste manier is Reizen per vliegtuigbestaan ​​ook goedkope luchtvaartmaatschappijen als Ryanair waar we voor gemiddeld tachtig euro een kaartje kunnen kopen. Als we door meerdere landen in Europa reizen en we hebben meer tijd, is dat aan te raden reizen met de trein om het panorama te kunnen waarderen.

Hoe te mobiliseren

En Dublin we hebben vier vervoermiddelen. de bus, wat een goedkoop vervoermiddel is, hoewel veel reizigers het een beetje moeilijk vinden om te verduidelijken met de kaarten en borden van de haltes; de taxiDeze stad heeft meer dan twintigduizend taxi's in omloop, dus we hoeven ons geen zorgen te maken dat we er geen vinden die ons kan vervoeren (het gemiddelde tarief dat in de stad circuleert is acht euro, wat normaal is om een ​​fooi van de tien procent van het bedrag); de trein, of liever gezegd de tram, is verdeeld in twee lijnen - rood en groen - waarvan de rode lijn het meest wordt aanbevolen voor sightseeing, aangezien het bijna dertig stations heeft langs de belangrijkste punten van de stad; maar als we geen gebruik willen maken van het openbaar vervoer, hebben we ook de mogelijkheid alquiler de cochesWe raden aan om vanuit ons land van herkomst te reserveren om tegenslagen te voorkomen of om geen units te vinden die beschikbaar zijn in het geselecteerde bureau.

Klimaat

Het klimaat in Dublin is niet een van extreme temperaturen, maar als we op zoek zijn naar de beste tijd van het jaar om te reizen, is het aan te raden om in de zomer (juli en augustus) te gaan als het weer koel is met minimumtemperaturen van 11 ° C en maximum 20 ° C.

Wanneer reizen?

Afgezien van het weer is het aan te bevelen reis naar Dublin in mei, juni of september, maanden waar de belangrijkste muziekfestivals van deze stad plaatsvinden (het Dublin City Soul Festival, het Dublin Jazz Festival en de Temple Bar Blue Fleadh), die er prat op gaat een breed scala aan festiviteiten. Bovendien kunnen we deel uitmaken van hun cultuur en traditie als we besluiten de Oudejaarsavond in Dublin.

Accommodaties

Hoewel het een van de belangrijkste Europese hoofdsteden is, is accommodatie in Dublin niet duur en kunnen we er een vinden die bij ons budget past. Het is aan te raden om in de buurt van het centrum te blijven (in O'Connell Street of St Stephen Green park), want als we ver van het centrum blijven, zullen we veel geld uitgeven aan transport. We vinden twee- en driesterrenhotels voor gemiddeld 40 euro per nacht, terwijl in vier- en vijfsterrenhotels gemiddeld 80 euro is, afhankelijk van de tijd van het jaar dat je reist (in de zomer zijn de prijzen meestal hoger). duur). Ook hostels kunnen we vinden voor gemiddeld acht euro per nacht.

Zodra het vervoermiddel dat we in Dublin zullen gebruiken en de accommodatie zijn bepaald, blijft het onze toeristische route organiseren.

Wat te zien

Het is raadzaam om te beginnen met de downtown. Onze eerste bestemming zal zijn Temple Bar, een van de wijken in Dublin met het grootste nachtleven en cultureel aanbod; driehonderd meter van Temple Bar vinden we de Trinity College, De oudste en beroemdste universiteit van Ierland sinds de oprichting in de late XNUMXe eeuw door koningin Elizabeth I; op dezelfde afstand maar in oostelijke richting kunnen we de Chester Beatty-bibliotheek, dat naast een bibliotheek een museum is waar we collecties voorwerpen, manuscripten, boeken en gravures kunnen zien van de grote religies en culturen die de geschiedenis van de wereld hebben gekenmerkt.

Tien minuten van de bibliotheek aan de Dammestraat kunnen we de Dublin Castle, hetzelfde dat ons in staat zal stellen om dichter bij de geschiedenis van Ierland te komen door middel van rondleidingen die elke dag plaatsvinden vanaf 10 uur; gemiddeld een kwartier met de taxi komen we aan in St Patrick's Close waar we de St. Patrick's KathedraalDeze kathedraal, gebouwd in de XNUMXe eeuw, werd gebouwd ter ere van Saint Patrick; dan is het raadzaam om vanuit het centrum van Dublin verder naar het oosten te gaan de Guinness-museum, een plek die tot het einde van de XNUMXe eeuw fungeerde als fermentatiecentrum voor Guinness-bier en momenteel een museum is waar we meer te weten kunnen komen over de geschiedenis van deze drank.

Binnen de tour raden we ook aan om een ​​bezoek aan de Dublin Writer´s Museum, een museum dat aan het einde van de XNUMXe eeuw werd opgericht om de belangstelling voor Ierse literatuur te bevorderen; hij National Gallery, een ideale bestemming voor fans van kunsttentoonstellingen; en de Nationaal museum van Ierland, het belangrijkste museum van het land met een grote collectie cultureel, artistiek en historisch materiaal uit Ierland.

Eindelijk, na een dag toeren door de stad en haar belangrijkste toeristische bestemmingen, we kunnen er deel van uitmaken Dublin nachten, beschouwd als een van de Europese hoofdsteden met beste nachtattracties.

[gemiddelde id = 1155]

Dit artikel is 84 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: