Mode verandert, elke keer voelen we ons meer aangetrokken tot het platteland en de rustiek.

Zoveel dat rustieke hotels steeds belangrijker op de agenda van reizigers en avonturiers die nieuwe sensaties willen ervaren.

De reisbureaus ze blijven niet onopgemerkt en introduceren ze al in hun landelijke uitstapjes.

Vandaag laat ik jullie wat foto's achter van rustieke hotels de La Coruña zij zijn prachtig.

We zien bijvoorbeeld het Hotel Dugium in La Coruña (Spanje).
Rustiek hotel

Rustiek hotel

Rustiek hotel

Rustiek hotel

Rustiek hotel

Rustiek hotel

Een ander rustiek hotel dat ik leuk vond en dat ik op internet heb gezien, is geweest

ZEE VAN QUEO (La Coruña)

rustieke hotels

Dit artikel is 19 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: