In het geval van hotels kan het goed worden gezegd en erkend dat dit een tamelijk breed onderwerp is, waarin de discussieruimte vrij uitgebreid is, dus in onze editie van vandaag zullen we ons concentreren op dat soort hotels, die ontwaken uw interesse in zijn uniekheid en exclusiviteit, hiervoor zijn we op reis gegaan naar het noordoosten van Arizona.

Hotels

Hotels

We graven een beetje verder dan de prachtige Grand Canyon (een van de meest populaire toeristische bestemmingen in Noord-Amerika) en gaan richting het noordoosten, waar zich een van de meest spectaculaire natuurmusea op aarde bevindt, de “Betovering Resort”, Een van de meest gewilde luxe resorts in deze regio. Enchantment Resort, is in zijn plaats ook bekend als "Mii amo", een naam ontleend aan de indianen, die het zelfstandig naamwoord "Reizen" onder deze lettergrepen identificeren, dus de makers goten in elk van hun afwerkingen, het verlangen om een ​​levenservaring te bereiken die veel spiritueler is dan fysiek, door te proberen dat gevoel van welzijn en spirituele vernieuwing te cultiveren en te laten groeien. Dit ongelooflijke hotel combineert de rust van een bevoorrechte omgeving met de beste diensten die het moderne leven biedt, zodat u niets anders nodig heeft dan te gaan liggen om te genieten.

Momenteel behoort dit resort tot de 100 beste hotels in Noord-Amerika!

Dit artikel is 20 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: