Deze keer zullen we de geschiedenis van onze reis naar de stad Hoi An met je delen, een van de meest indrukwekkende en historische steden van het oude Vietnam, beroemd om zijn levendige markten, brede rivierwegen en zijn uitgestrekte oevers die uitmonden in de Chinese Zee.

Vandaag An, Travel in Vietnam

Als startpunt gaan we van zuid naar noord, een bus nemen, die ons naar het hart van de stad Hoi An bracht, waar we al hadden vernomen dat de beste manier om door de stad te reizen is door een aantal fietstaxi's te huren en verschillende stops te maken, waar we maar willen ... Dus besloten we te vragen om van de centrale markt te worden gehaald, een levendig plein van de lokale bevolking die elke ochtend samenkomt om handel te drijven met lokale landbouwproducenten, en ons meeneemt naar de beroemde haven van de stad, gebouwd in de zeventiende en negentiende eeuw. Vanaf hier hadden we nog meer geluk, omdat we een van de lokale bevolking konden "inhuren" om ons rond te leiden, door de indrukwekkende pagodes, historische musea en talloze prachtige traditionele huizen!

Foto's van de eilanden van Vietnam

Wat betreft hotels, is het het beste om de Backpackers Hotels, die in elk opzicht het meest comfortabel zijn, maximaal als het gaat om het maximaliseren van uw budget!

Hoi City Fotos

Dit artikel is 12 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: