La Parochiekerk van San Pedro Het is gelegen in de Plaza met dezelfde naam, in het centrum van de stad Huelva. De constructie ervan werd uitgevoerd op de overblijfselen van een moskee in de gotische Mudejar-stijl.

De kerk van San Pedro de Huelva

Deze kerk is de oudste tempel in de stad, met een geschatte bouwdatum uit de 1755e tot XNUMXe eeuw. Het heeft zeer belangrijke hervormingen ondergaan na het jaar XNUMX, toen de aardbeving in Lissabon plaatsvond die het ernstig beschadigde.

Venster in Arabische stijl

Het heeft een plant en een hoogte die typerend is voor een Sevilliaanse Mudejar-tempel. Met drie beuken gescheiden door bogen en een veelhoekige apsis. Het belangrijkste altaarstuk van de Capilla burgemeester XNUMXe eeuw, de grille van de Kapel van de Onbevlekte Ontvangenis, Doopkapel en enkele lades en de stoelen van de Koor.

San Pedro Parish

Het bezoeken van de tempel is alleen mogelijk tijdens erediensten. Missen zijn op weekdagen om 19 uur en op feestdagen om 30 uur, 10 uur, 30 uur en 11 uur.

Rest van de moskee

Dit artikel is 43 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: