Eeuwen geleden, voor Christus, schreef een beroemde reiziger genaamd Antipater de Sidon een gids waarin hij de mooiste architectonische structuren van zijn tijd vertelde….

De 7 oude wonderenDe 7 oude wonderenDe 7 oude wonderenDe 7 oude wonderenDe oude 7 wonderenDe oude 7 wonderen

De 7 oude wonderen

Van deze prachtige wonderen is er slechts 1 overgebleven, van de rest van de anderen is het alleen bekend door enkele van Plato's geschriften, enkele ontwerpen op kaarten en munten, naast enkele overblijfselen van archeologische vondsten sinds de meeste werden geplunderd en sommigen van hen vernietigd.

 Klik op elk ervan om een ​​interessant feit te lezen!