Deze keer met viajejet.com maken we een van de meest verwachte reizen van het seizoen, naar het exotische eiland Jamaica, het op twee na grootste in het Caribisch gebied.

Reis naar Jamaica

Reis naar Jamaica

Het prachtige Jamaica (ook wel bekend als Jamaica), maakt deel uit van de Onafhankelijke Staat van de Britse Gemeenschap, in zijn tijd ontdekt door de ontdekkingsreiziger van Spaanse afkomst Christoffel Columbus die het tijdens zijn tweede reis zag tussen palmbomen, hoge rotsen en helder water, wat de magie van de blauwe lucht weerspiegelde. Mogelijk heb je gehoord dat het leven in Jamaica eeuwig lijkt te stoppen en ruimte laat voor de rest van alle verwonderde toeristen die het bezoeken, dit is helemaal waar, want als je voet aan land zet, zul je je het prachtige land realiseren dat je wachten om te ontdekken, bovendien is Jamaica beroemd geworden dankzij de populaire "Leap into the Void", daarnaast is de toeristische pracht van de regio behoorlijk rijk, variërend van het kristalheldere water dat naar de stranden stroomt die baden in wit zand , hoge baaien, ruige bergtoppen, prachtig watervallen en natuurlijk eindeloze avonturen te ontdekken tussen de grotten en onderwaterdoorgangen!

Mis ook de voortreffelijke gastronomie en Garifuna-muziek van de regio niet, op aanbeveling van concerten10.com, voor uw Reis naar Jamaica, is de prachtige «Montego Bay».

Jamaica vakanties

Jamaica vakanties

Dit artikel is 17 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: