Ze vertegenwoordigen de maximale tentoonstelling van de natuurlijke schoonheid van de typisch Andalusische tuinen, waar de belangrijkste elementen de kleurrijke bloemen zijn.

Tuinen van Granada

Deze uitingen van kunst passen perfect bij de middeleeuwse omgeving, met hoge muren en kasseien, prachtige gevels bedekt met groene wijnstokken, dadelpalmen op de geometrische patio's waar een rustige, frisse omgeving vol aangename geuren wordt waargenomen.

Tuinen van Granada

Veel van de soorten die er deel van uitmaken  van de landschapsversieringen en de prachtige tuinen, ze zijn er met een doel om te vervullen, niet alleen vanwege het simpele feit om een ​​ruimte te maken of te decoreren ... dit is een hele eeuwenoude traditie, die een mix van verschillende culturen en kennis omvat. Iets dat vandaag heeft geleid tot feesten en wedstrijden die rond de tuinen van de regio worden georganiseerd.

Tuinen van Granada

Een van de meest karakteristieke elementen is bijvoorbeeld de oranjebloesem, een heerlijk en aangenaam aroma dat door al zijn straten loopt, met sinaasappelbomen, citroenen en witbloemige mandarijnen. Granada

Een ander kenmerkend element is de Bougainvillea, die de pergola's en openbare ruimtes sieren, muren en tralies beklimmen. Andalusië heeft de zegen van het klimaat dat deze planten van warme en tropische oorsprong ten goede komen.

Het is de moeite waard om de pleinen te bezoeken om een ​​pauze te nemen in de zon en te genieten van de geur van bloemen die door de Andalusische wind worden meegevoerd!

Dit artikel is 13 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: