Kilimanjaro-vulkaan, Tanzania
Het is de hoogste van Afrika dichtbij gemeten worden 6 meter hoog. Verschillende mensen houden van Johannes Rebman y Kalus von der DeckerZe besloten om deze vulkaan te verkennen, elk op een ander tijdstip, maar bij die expedities werd ontdekt dat er sneeuw op de top ligt.

grote vulkanen Kilimanjaro-vulkaan in Tanzania

Zet Fuji op, Japan
Heeft weinig meer dan 3700 meter hoog, en het werd altijd als heilig beschouwd. Momenteel is het een drukbezochte toeristische route, aangezien ook de sporters bergbeklimmen meestal beoefenen tijdens de dageraad.

grote vulkanen Mount Fuji Japan

Krakatoa vulkaan, Indonesië
Binnen zijn lange lijst van uitbarstingen laat het ons zien dat het een van de krachtigste vulkanen is. In 1883 verwoestte het het eiland waar het zich bevond, met een uitbarsting die veel krachtiger was dan de Hiroshima bom.

belangrijkste vulkanen de Krakatoa-vulkaan in Indonesië

Popocatepetl-vulkaan, Mexico
Het ligt ten zuiden van de stad Mexico. Het bovenste deel van deze vulkaan is bedekt met gletsjers.

belangrijkste vulkanen Popocatepetl vulkaan in Mexico

Kilauea-vulkaan, Hawaii
Het wordt beschouwd als het huis van de godin van het vuur. Het is slechts 1,111 meter hoog, 165 meter diep en maximaal 5 kilometer in doorsnee.

grote vulkanen Kilauea-vulkaan in Hawaï

De Vesuvius in Napels, Italië
In het jaar 79 was het de bekendste uitbarsting, omdat op deze manier Pompeii en Herculaneum werden begraven. Heeft een maximale hoogte van 1,300 meter.

belangrijkste vulkanen de Vesuvius in Italië

Etna op Sicilië, Italië
Deze vulkaan wordt beschouwd als een van de meest actieve ter wereld. Het is iets meer dan 3 meter hoog. Het is geen volledig gevaarlijke vulkaan, daarom wonen er meerdere mensen op zijn rok.

De belangrijkste vulkanen zijn de Etna in Sicilië, Italië

Mauna Loa vulkaan, Hawaii
Het is een van de grootste ter wereld, met een hoogte van 5 meter. Het interieur staat bekend als Moku'aweoweo.

grote vulkanen Mauna Loa-vulkaan in Hawaï

Panoramisch monster van de Mauna Loa-vulkaan.

[gemiddelde id = 318]

Dit artikel is 44 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: