China het is een plek vol aantrekkelijk, maar veel van de plaatsen die door reisbureaus worden gepland, zitten over het algemeen vol met toeristen. Hier zijn een paar discrete plaatsen, maar erg charmant:

FengHuang dorp (in de provincie Hunan): een plaats met fantastische architectuur en de thuisbasis van fascinerende culturen zoals de Miao- en Tujia-minderheidsgroepen. Dit alles onder een prachtig landschap van bergen en rivieren.

daocheng (Provincie Sichuan): De sterke aanwezigheid van de Tibetaanse cultuur wordt verrijkt door de vele graslanden, cataract, dichte bossen en met sneeuw bedekte bergen.

De onsterfelijke brug (Provincie ShangDong): Het is een weinig bekende natuurlijke attractie, maar ongelooflijk. Het bestaat uit verschillende rotsen die een brug hebben gevormd in de Berg Tai. Het heeft een groot religieus en cultureel belang onder de inwoners van het gebied.

Wuzhen (Provincie Zhejiang): Het wordt "het Venetië van China" genoemd. Deze oude stad is verbonden met rivieren en beken door stenen bruggen, en bezaaid met oude huizen aan de oevers met buitengangen. De plaats wordt magischer met de mist die er omheen hangt tijdens de regenseizoenen.

Sanya (Provincie Hainan): zon, stranden, kokospalmen, luxe hotels en vrede Sanya een belangrijke zomeroptie voor Chinese pasgetrouwden, maar weg van de main toeristische circuits.

Lijang dorp (Provincie Yunnan): In Lijang verstrijkt de tijd soepel en langzaam. Men kan zich bij de matriarchale Mosuo-mensen voegen in hun fascinerende tradities in het mooie meer lugu, bedevaart aan de voet van de mysterieuze Jade Dragon Mountain.

Dit artikel is 26 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: