De prachtige stad Cuenca bekend als "De stad van hangende huizen”Is een van de favoriete bestemmingen die elke toerist die naar Spanje reist te bezoeken.

Cuenca Afbeeldingen

Cuenca valt op door de majesteit van zijn oude huizen die praktisch aan de top van zijn hoge kliffen hangen, daarnaast valt het op met grote schoonheid in de architectuur van talloze kerken en kloosters, het biedt onder andere verschillende toeristische attracties, zoals het verhoogde centrale kathedraal, het stadhuisgebouw, de kloosters van de ongeschoeide karmelieten en San Pablo, de kerk van San Pedro, het oude middeleeuwse kasteel dat imposant oprijst op het centrale plateau, de katholieke tempels van San Miguel en de versterkte Maagd , de almudí, de kloosters van de Franciscaanse conceptie en het bisschoppelijk paleis, het internationale museum voor elektrografie. Het is ook vermeldenswaard dat de oude stad Cuenca een versterkte stad is, omringd door de ruïnes van oude middeleeuwse muren.

Kathedraal van Cuenca

Als het jouw ding is om het platteland en de natuur te leren kennen, dan Cuenca Het biedt je het bergachtige gebied van Cuenca, vanwaar je kunt vertrekken naar de Torcas de Los Palancares en de Hoz del Huecar.

Serrania van Cuenca

De festiviteiten van groot belang in Cuenca vinden plaats tijdens de kleurrijke Heilige Week en het vreugdevolle festival van de Autonome Gemeenschap op 31 mei.

Dit artikel is 33 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: