Baqueira is een Spaanse bestemming die bekend staat om zijn skigebieden, zoals Baqueira Beret, een station waar we meer dan honderdtwintig kilometer hebben om te skiën of om natuurgebieden te verkennen met sneeuwscooters.

Sneeuwscooters in Baqueira

Sneeuwsporten in Baqueira

Enkele jaren geleden was Spanje niet langer een voornamelijk strandbestemming om een ​​alternatieve bestemming te worden voor reizigers die van avontuurlijke sporten houden die verband houden met sneeuw en, onder de belangrijkste aanbevolen stations, vinden we Baqueira.

In het eerste kwartaal van dit jaar werd Baqueira verkozen tot het op één na beste skigebied van Europa, alleen overtroffen door Val Thorens. Als we naar Baqueira reizen, kunnen we genieten van de hellingen die zijn ontworpen om onder andere te skiën, snowboarden, sneeuwscooteren.

Sneeuwscooters Spanje

Huur sneeuwscooters in Baqueira

De meeste aanbiedingen voor sneeuwscooters in Baqueira zijn inclusief verhuur van sneeuwscooters, lunch of diner op de gekozen plaats voor accommodatie (als u hebt gekozen voor een pakket met één of twee nachten), een basisklasse om de motorfiets, een gids die ons tijdens de tour vergezelt, onbeperkte kilometers, benzine en helm.

Een van de aanbevolen ervaringen is die aangeboden door de Casa Vall de Montgarri in de Aran-vallei. Hier kunnen we tweezits sneeuwscooters rijden van Beret naar Montgarri, door het naaldbos rijden om te genieten van het landschap van fotografie. Deze plaats ligt twaalf kilometer van het eerder genoemde skigebied.

De vertrekken kunnen dag en nacht zijn en hebben een gemiddelde duur van twee uur. De prijzen variëren van 70 euro voor een alleenstaande, 120 euro voor twee personen, en er zijn meestal aanbiedingen voor kinderen tot twaalf jaar omdat ze een prijs betalen van 55-65 euro. De uren voor het uitvoeren van de activiteit zijn tijdens het skiseizoen van maandag tot en met zondag programmeerbaar.

Sneeuwscooters Baqueira

Web: Baqueira