Dit museum is een van de meest fascinerende ter wereld en zeer beroemd in België. Gelegen aan de Vautierstraat 29, Brussel, heeft het museum een ​​moderne inrichting die het tot een magische plek maakt.

Museum voor Natuurwetenschappen - Brussel

Het presenteert een immense collectie die fossielen, schaaldieren, insecten, vissen en mineralen omvat, kortom alles wat ooit op onze planeet heeft geleefd en leeft.

Het onderscheidt zich door de grootste dinosaurustentoonstelling in Europa. In de Dinosaur Gallery zijn er meer dan 30 complete skeletten en veel fragmenten van oude levende wezens. Je zult de enorme tyrannosaurus rex kunnen zien!

Onlangs werd een unieke tentoonstelling in het land ingehuldigd, met als thema evolutie. In zijn meer dan 400 exposities toont het de ontwikkeling van het leven op aarde, vanaf het prille begin tot heden.

El Natural Science Museum Het heeft een verzameling insecten, met meer dan 15 miljoen exemplaren verzameld sinds de XNUMXe eeuw. Deze collectie wordt druk bezocht door toeristen en wetenschappers over de hele wereld.

De prijs van de entree varieert afhankelijk van de leeftijd tussen de 7 en 4,5 euro. De toegang is gratis voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Het Museum voor Natuurwetenschappen opent zijn deuren van dinsdag tot en met zondag. Zijn uren zijn:

Dinsdag t / m vrijdag van 09 tot 30 uur en van zaterdag t / m zondag van 17 tot 00 uur.

Als je iets wilt eten, kun je naar het Dino Café gaan, het biedt een verscheidenheid aan gerechten voor kinderen en volwassenen.

Dit artikel is 37 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: