De dieren zijn een heel belangrijk onderdeel van de natuur. Het kunnen zowel wilde als gedomesticeerde dieren zijn, elk van hen maakt deel uit van een prachtig beeld met bloemen, ruimtes of mensen.
Of ze nu in rust of in volledige activiteit zijn.

Paard draaft aan zee.

landschappen met paardendieren

Vleermuis rustend op zijn kop.

landschappen met vleermuisdieren

Leeuw rusten.

landschappen met leeuwendieren

Zeeleeuwen op het strand van Galapagos.

landschappen met dieren zeeleeuwen

School vissen.

landschappen met visdieren

Koeien in de Schotse Hooglanden.

landschappen met koeiendieren

Kameleon in Etosha National Park, Afrika.

landschappen met kameleondieren

Dit artikel is 46 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: