De dieren zijn een heel belangrijk onderdeel van de natuur. Het kunnen zowel wilde als gedomesticeerde dieren zijn, elk van hen maakt deel uit van een prachtig beeld met bloemen, ruimtes of mensen.
Of ze nu in rust of in volledige activiteit zijn.
Paard draaft aan zee.
Vleermuis rustend op zijn kop.
Leeuw rusten.
Zeeleeuwen op het strand van Galapagos.
School vissen.
Koeien in de Schotse Hooglanden.
Kameleon in Etosha National Park, Afrika.
Door: Olín Plácido
Bijgewerkt op 31/07/2009
Dit artikel is 46 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: